ebook Pocałuj mnie pod jemiołą
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Pocałuj mnie pod jemiołą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.82
Audiobook - najniższa cena: 22.04
wciąż za drogo?
-44% 26.82 zł
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
36.00 zł
38.32 zł Lub 34.49 zł
47.90 zł
27.78 zł
34.82 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Stare, górskie Schronisko „Pod Jemiołą” otwiera swoje podwoje!

W Święta spotkają się tam różne osoby – zakochani i zawiedzeni miłością, single i pary, niepoprawni optymiści i wiecznie narzekający sceptycy.
Wszystkich jednak urzeknie klimat uroczego schroniska, w którym ogień w kominku nigdy nie wygasa, aromat świeżo zaparzonej kawy zawsze unosi się w powietrzu, a stare deski przyjemnie skrzypią pod nogami.

Właściciele, wierzący w magię symboli, każdego roku w salonie wieszają jemiołę, dawno temu uznawaną za mistyczną. Gdy zimą inne rośliny usychają, ona pozostaje zielona.
Całując się pod jemiołą, zaklinamy miłość, aby trwała wiecznie.
Czy tak stanie się i tym razem?

Siedmioro autorów, siedem opowieści. 

O e-booku Pocałuj mnie pod jemiołą blogerzy napisali: 

Antologie opowiadań mają swój specyficzny, wyjątkowy klimat. A ten zawarty w Pocałuj mnie pod jemiołą rozpala nas świąteczną atmosferą, która warto poczuć przed zbliżającymi się Świętami. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik 

Pocałuj mnie pod jemiołą od Renata Kosin, Dorota Milli, Krystyna Mirek, Agnieszka Olejnik, Alek Rogoziński, Joanna Tekieli, Karolina Wilczyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kto z nas nie całował się pod jemiołą? Kto sięgnie po świąteczną antologię opowiadań Pocałuj mnie pod jemiołą przekona się, że pocałunek pod tą rośliną ma swoją szczególną, magiczną moc. A to za sprawą wyjątkowych opowiadań Renaty Kosin, Doroty Milli, Krystyny Mirek, Agnieszki Olejnik, Alka Rogozińskiego, Joanny Tekieli i Karoliny Wilczyńskiej.

Siedmioro autorów i siedem opowiadań, to gwarancja doskonałej lektury, która otuli nas miłosną, świąteczną aurą. Autorzy zapraszają nas do starego, górskiego schroniska Pod Jemiołą. To tutaj spotykają się ludzie z różnymi bagażami życiowych doświadczeń. I nie ma znaczenia czy zawiedli się na miłości, czy są singlami, czy miłość jest ich spełnieniem, to każdy z gości schroniska znajdzie tu wyjątkowy klimat, któremu nikt się nie oprze. Ogień w kominku jeszcze bardziej rozgrzewa nasze emocje. A tytułowa JEMIOŁA… sami wiecie!

Renata Kosin w opowiadaniu Jak ze snu zaprasza nas do poznania historii Emilii i Piotra. Czy będzie im dane spokojnie zbudować własną przyszłość? Czy „dogadają się w sprawie tego, gdzie będą ją wieść – na wsi czy w mieście”? Myślę, że niezależnie gdzie, ważne, aby miłość znaleźli w swych sercach.

Świąteczny pocałunek Doroty Milli to opowiadanie, które rozpali nasze serca miłością. Małgośka zamierza spędzić najbliższe Święta w idealnej harmonii i spokoju. Ma już dość pytań: kiedy mąż, dzieci, ślub? Idealnym świątecznym prezentem dla Małgosi było spędzenie ich pod własną modłę. Przemek (drugi bohater tej historii) również planował w samotności cieszyć się urokami świątecznej atmosfery. Czy ich drogi się połączą. Sprawdźcie to! Koniecznie!

Trzecim opowiadaniem antologii Pocałuj mnie pod jemiołą jest Prezent od Krystyny Mirek. Autorka zaprasza nas do poznania historii Kariny i jej świetnego męża. Choć jak się okazuje ta idealność to tylko pozory. Małżeństwo każde święta spędza w jakimś miłym hotelu. A w tym roku w Wigilię przypadają pięćdziesiąte urodziny męża Kariny. Co przyniosą? Jaki prezent od losu? Odpowiedź jest na wyciągnięcie ręki.

Obietnica to opowiadanie Agnieszki Olejnik, w którym poznajemy historię Matyldy. Kobieta po śmierci męża Gracjana powoli uświadamia sobie, że może na nowo ułożyć sobie życie. Czy świąteczny wyjazd w góry będzie ku temu okazją? Czy po wylaniu wszystkich łez, uśmiech i radość zawita na jej twarzy?

Alek Rogoziński w opowiadaniu Ślady na śniegu zaprasza nas do poznania świata „Leośki” Leokadii Stępień oraz jej męża Waldemara. Czy tworzą stare, dobre małżeństwo? Wszak pięćdziesiąt lat to szmat czasu. Tak naprawdę opowiadanie te, jest ukazaniem historii opowiedzianej Leokadii i Waldemarowi. A opowiada ją nastoletnia Karolina. Przygotujcie się na emocjonującą opowieść.

Joanna Tekieli w opowiadaniu Gwiazdkowa królowa ukazuje historię Krystyny i Marka. Niestety ich małżeństwo nie należy do idealnych. Po wyprowadzce ich dzieci kryzys w małżeństwie jeszcze bardziej się pogorszył. Krystyna nigdy nie ma czasu dla siebie. Marek zaś ma go zbyt wiele, aby po pracy wpaść w wir gier komputerowych. Czy taki układ ma szansę przetrwać? Gdzie podziała się miłość? Czy Krystyna „w uroczym miejscu, w chatce zasypanej śniegiem, z kominkiem i trzaskającym w nim ogniem…” uświadomi sobie, że małżeństwo to układ zbudowany z miłości, a nie układ związany z usługiwaniem drugiej połówce?

Cud przed-narodzin to ostatnie opowiadanie, które poruszy Wasze emocje. Karolina Wilczyńska zaprasza nas do poznania dwóch przyjaciółek – Miśki i Ewy. Nie chcę za wiele zdradzać, ale wiele wydarzy się w życiu Miśki. Czy wyjazd do schroniska POD JEMIOŁĄ pozwoli osuszyć łzy? Koniecznie poznajcie tę historię. Tę i pozostałe, które zapisane są na kartach świątecznej antologii Pocałuj mnie pod jemiołą.

Nie ukrywam, że antologie opowiadań mają swój specyficzny, wyjątkowy klimat. A ten zawarty w Pocałuj mnie pod jemiołą rozpala nas świąteczną atmosferą, która warto poczuć przed zbliżającymi się Świętami.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć