ebook Bez ciebie nie ma świąt
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Bez ciebie nie ma świąt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.10
wciąż za drogo?
20.10 zł
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
28.72 zł Lub 25.85 zł
31.00 zł
35.90 zł
26.85 zł
28.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To będą wyjątkowe święta: pełne cudów, magii i życzeń wypowiedzianych szeptem.

Życie Marii kręci się wokół pracy i opieki nad synem, którego wychowuje sama. Ogromnym wsparciem jest dla niej ojciec. Starszy pan świetnie dogaduje się z bystrym i pełnym energii siedmiolatkiem.

Kobieta niespodziewanie odnawia znajomość z Konradem, kolegą z dzieciństwa. Gdy ich relacja się rozwija, Maria coraz częściej dopuszcza do siebie myśl, że w jej sercu jest miejsce dla jeszcze jednego mężczyzny. Ojciec również chciałby zobaczyć córkę szczęśliwą, ale ma w związku z tym nieco inny plan. Pana Antoniego motywuje do działania coś jeszcze – tajemnica, którą skrywa przed najbliższymi.

Natalia Sońska w zimowej historii rozgrzewa serca rodzinną atmosferą i daje nadzieję na to, że nawet po bolesnych rozstaniach, tuż za rogiem, mogą czekać cuda.

Niech więc zadziała magia świąt i spełnią się najskrytsze życzenia!

O e-booku Bez ciebie nie ma świąt blogerzy napisali: 

Przeczytałam ją jednym tchem. Bolało mnie serce, bolała dusza, może łzy nie ciekły ciurkiem, ale kilka razy się mocno wzruszyłam. Ta historia porusza, daje i nadzieję, ale i poczucie niezgody na to, jak urządzony jest świat. Nie jest słodko, bardziej gorzko, ale ze światełkiem w tunelu. Warto mieć tę książkę na względzie, nie tylko przed świętami. -  Zakątek czytelniczy - Malwina

Bez ciebie nie ma świąt od Natalia Sońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bez ciebie nie ma świąt to raczej ta trudniejsza odsłona świątecznej magii. Maria - pracoholiczka, samotnie wychowująca 7-letniego syna, której pomaga ojciec Antoni, skrywający swoją tajemnicę. Na horyzoncie sąsiad Konrad i pewne bolesne wspomnienia z przeszłości, które nie dają się wymazać.

Przeczytałam ją jednym tchem. Bolało mnie serce, bolała dusza, może łzy nie ciekły ciurkiem, ale kilka razy się mocno wzruszyłam. Ta historia porusza, daje i nadzieję, ale i poczucie niezgody na to, jak urządzony jest świat. Nie jest słodko, bardziej gorzko, ale ze światełkiem w tunelu. Warto mieć tę książkę na względzie, nie tylko przed świętami.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć