ebook Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 52)

Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.54
wciąż za drogo?
-27% 30.54 zł Lub 27.49 zł
30.90 zł
39.94 zł Lub 35.95 zł
35.24 zł
37.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Niezachwianie szczera, poruszająca i zabawna. „Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz” to jest książka, na którą wszyscy czekali! Matthew Perry, gwiazda serialu „Przyjaciele”, przenosi nas na scenę najbardziej znanego sitcomu wszech czasów, jednocześnie opowiadając o swoich prywatnych zmaganiach z uzależnieniem.

Matthew Perry z typowymi dla siebie poczuciem humoru i szczerością szczegółowo opisuje trwającą całe życie walkę z chorobą i to, co ją napędzało, pomimo posiadania „wszystkiego”.
„Przyjaciele, kochankowie i ta wielka, straszna rzecz” to autobiografia zawierająca najbardziej intymne szczegóły dotyczące utraconej miłości Perry’ego, jego najciemniejszych dni i najlepszych przyjaciół.

„Jeśli chcesz się dowiedzieć, kim naprawdę jest Matthew Perry, nie czytaj brukowców – sięgnij po tę książkę” Marta Kauffman, współtwórczyni serialu NBC „Przyjaciele”

Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz od Matthew Perry możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
W niezwykłej historii, którą tylko on mógł opowiedzieć, Matthew Perry zabiera czytelników na scenę najpopularniejszego sitcomu wszechczasów, jednocześnie opowiadając o swoich prywatnych zmaganiach z nałogiem.

Szczera i opowiedziana z typowym humorem autora, żywo opisuje trwającą całe życie walkę z chorobą i to, co ją napędzało, mimo że pozornie miał wszystko.

Przyjaciele, kochankowie i ta wielka straszna rzecz to niezapomniane wspomnienie, które zawiera najbardziej intymne szczegóły utraconej miłości Perry'ego, jego najciemniejsze dni i największych przyjaciół. Niezachwianie szczera, poruszająca i przezabawna: oto książka, na którą czekali fani.

Przyjaciele to mój ulubiony program telewizyjny, guilty pleasure i zawsze mnie rozśmiesza. Chandler jest jedną z moich ulubionych postaci, więc byłam podekscytowana przeczytaniem tej książki… ale zdecydowanie nie jest to książka tylko o Przyjaciołach, ani też nie nazwałabym jej szczęśliwą, pozytywną lekturą.

To mroczna książka i pod wieloma względami bardzo dziękuję Matthew Perry'emu za jej napisanie. Autor dzieli się historią z nałogiem i wszystkim – co dobre, złe i brzydkie. Wpadł w kłopoty, kiedy program był nadal emitowany i jak jego waga zmieniała się z sezonu na sezon, ale nigdy tak naprawdę nie zastanawiałam się nad tym. po przeczytaniu jestem zdumiona, że był w stanie zachowywać się tak dobrze i że nikt tak naprawdę nie wiedział, jak bardzo było źle.

Cieszę się, że autor poczuł, że może podzielić się z nami swoją historią. Być może był to jego sposób na dotarcie do innych, którzy mogą potrzebować dodatkowej zachęty, aby uzyskać pomoc.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć