ebook Chiny. Portret cywilizacji
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 963)

Chiny. Portret cywilizacji
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 40.30
wciąż za drogo?
40.30 zł Lub 36.27 zł
-17% 40.90 zł
52.69 zł Lub 47.42 zł
46.49 zł
46.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Intrygująca opowieść o jednej z najstarszych cywilizacji świata, od czasów starożytnych po współczesne.

Będąc domem dla ponad miliarda ludzi, Chiny są nowym supermocarstwem, które wszyscy chcemy zrozumieć. Michael Wood przekonuje, że aby to zrobić, najpierw musimy przyjrzeć się historii Chin. Podróżując po kraju, bada krajobrazy, ludy, historie i kultury, które przez ponad cztery tysiące lat pomogły stworzyć charakterystyczny charakter i geniusz Chin.

Michael David Wood – światowej sławy historyk, filmowiec i publicysta, autor kilku bestsellerów, w tym trzech bestsellerów „Sunday Times”. Zrealizował ponad sto filmów dokumentalnych, okrzykniętych przez „The Independent” jednymi z „najbardziej innowacyjnych programów historycznych w historii”. Należą do nich „Śladami Aleksandra Wielkiego” i „Historia Chin”. Michael jest członkiem Królewskiego Towarzystwa Sztuki, Królewskiego Towarzystwa Historycznego i Towarzystwa Antykwariatów.

Chiny. Portret cywilizacji od Michael Wood możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć