ebook My Policeman - audiobook
4.07 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 46243)

My Policeman - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 30.90
Audiobook - najniższa cena: 33.65
wciąż za drogo?
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
33.65 zł Lub 30.29 zł
-6% 33.75 zł Lub 30.38 zł
36.00 zł
44.99 zł
36.50 zł
40.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Skandaliczna, ale niezwykle czuła historia miłosnego trójkąta.

Długo oczekiwana ekranizacja powieści z Harrym Stylesem i Emmą Corrin w rolach głównych.

Nadmorskie Brighton, Wielka Brytania, koniec lat 50. Młodziutka Marion po raz pierwszy widzi Toma, brata swojej przyjaciółki, i od tej chwili juz˙ wie, z˙e tylko jego pokocha. Kiedy po kilku latach Tom wraca z wojska i zostaje policjantem, Marion, s´wiez˙o upieczona nauczycielka, jest zdeterminowana, by zdobyć jego serce. Wierzy, z˙e jej miłość wystarczy im obojgu.

Pewnego dnia Tom poznaje zamożnego i wykształconego kustosza miejscowego muzeum sztuki, Patricka Hazlewooda, kto´ry wprowadza go w świat estetycznego wyrafinowania i miejskiego blichtru. Razem snuja? sie? po mieście, ogla?dają francuskie filmy, chodzą na koncerty i czytają poezję. Ale w czasach, gdy za „niemoralne zwia?zki” grozi wyrzucenie z pracy i kara wie?zienia, Tom decyduje sie? na ślub z Marion. Zaczyna prowadzić podwójne z˙ycie – z z˙oną i kochankiem, kto´rzy musza? sie? nim dzielić. Do czasu, az˙ jedno z serc pe?ka.

 „To historia stara jak świat, ale jeszcze nigdy nie została opowiedziana z taką intensywnością i pięknem”. - The New York Times

„Portret czasów, w których nietolerancja niszczyła ludzkie życie”. - Guardian

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Pauliny Gałązki.

My Policeman - audiobook od Bethan Roberts możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć