ebook Matki przodem. Jak wylądowałyśmy w ciemnej d***e
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 9)

Matki przodem. Jak wylądowałyśmy w ciemnej d***e
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 29.20
Audiobook - najniższa cena: 31.94
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
29.20 zł Lub 26.28 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
32.00 zł
38.24 zł
29.25 zł
31.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Autorka bloga i bestsellera „Matka siedzi z tyłu” – królowa gaf, ciętych ripost i życiowych katastrof – zabiera nas w podróż życia albo raczej… nie do przeżycia. Ebook „Matki przodem” kipi od ciętego humoru i absurdalnych zwrotów akcji. Nie chce naprawiać świata, ale na pewno uczyni go bardziej zabawnym. Joanna Rykalska-Mokosa nie przebiera w słowach – raz obśmieje, raz ochrzani, raz przytuli. Jak to bywa w życiu, również Waszym.

Joanna – kierowniczka produkcji filmowej – jest już zmęczona życiowym szpagatem między pracą, czyli wieczną gonitwą, a wysysającą ostatnią kroplę krwi kochaną rodzinką. Kto nie był w szarych odmętach rodzicielstwa, a mimo wszystko próbował wyjść z tego z twarzą, niech pierwszy wystąpi…

Pewnego „wesołego” wieczoru Joanna wraz z szalonymi przyjaciółkami wpadają na pomysł babskiego wyjazdu do luksusowego spa w Budapeszcie. Postanawiają kompletnie wyłączyć się z rozpędzonego życia i żeby było jeszcze bardziej ekstremalnie, nie zabierają ze sobą telefonów. Choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Joanna nie powinna tam jechać, to po krótkich życiowych turbulencjach siedzi z dziewczynami w samolocie, ćwicząc węgierskie słówka.

Przyjaciółki na chwilę zapomniały, że ich drugie imię to tragikomedia, ale widok, który zobaczyły na lotnisku, szybko podziałał jak kubeł zimnej wody. A to dopiero początek...

Matki przodem. Jak wylądowałyśmy w ciemnej d***e od Joanna Mokosa-Rykalska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zasada numer jeden matki: nigdy niczego nie planuj, bo zazwyczaj nie wyjdzie.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć