Karol i Camilla. Nowy król i miłość jego życia
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Karol i Camilla. Nowy król i miłość jego życia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.90
Audiobook - najniższa cena: 28.00
wciąż za drogo?
28.90 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
34.00 zł
39.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poznajmy historię gorącego uczucia łączącego Karola, nowego króla Zjednoczonego Królestwa, i Camillę. Ich romans był jednym z najbardziej skandalicznych związków miłosnych w dziejach monarchii brytyjskiej. Nic nie jest jednak w ich przypadku takie, jak by się mogło wydawać…

Romans księcia Karola i Camilli to jeden z najbardziej skandalicznych związków miłosnych w dziejach monarchii brytyjskiej. Nic nie jest tu takie, jak by się z pozoru mogło wydawać: książę Karol nie był podłym mężem zdradzającym piękną żonę, Diana nie miała anielskiego charakteru, a Camilla nie była tą najgorszą, ale kobietą, która dawała Karolowi to, czego najbardziej potrzebował – bezwarunkową miłość.

Poznajmy historię gorącego uczucia łączącego Karola, nowego króla Zjednoczonego Królestwa, i Camillę. Tych dwoje zniosło ostracyzm poddanych Elżbiety II i niejedną burzę. Ich historia jest żywym dowodem na to, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Ta przetrwała i trwa nadal, bo królewska para pomimo upływu lat nadal sprawia wrażenie bezgranicznie zakochanej.

• Kim zatem była „ta trzecia" w małżeństwie Diany i Karola?
• Dlaczego Camillę nazywano „najbardziej znienawidzoną kobietą na Wyspach Brytyjskich"?
• Ile kosztowała ją walka o miłość Karola?
• O tym wszystkim dowiecie się z najnowszej książki Iwony Kienzler, bestsellerowej autorki biografii historycznych.

Karol i Camilla. Nowy król i miłość jego życia od Iwona Kienzler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć