ebook Skarb - audiobook
4.65 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12)

Skarb - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.26
Audiobook - najniższa cena: 27.84
wciąż za drogo?
-18% 27.84 zł Lub 25.06 zł
31.90 zł
33.68 zł Lub 30.31 zł
36.00 zł
44.90 zł
36.42 zł
38.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy tom serii, która podbiła serca czytelników polskiego Wattpada. Hailie Monet ma niespełna 15 lat, gdy w wypadku samochodowym traci dwie najukochańsze osoby: mamę i babcię. Ze skromnego, ale pełnego miłości domu trafia do luksusowej willi w Pensylwanii zamieszkanej przez pięciu władczych i zdystansowanych mężczyzn, którzy okazują się jej braćmi. Hailie ma teraz wszystko, o czym marzy nastolatka, tylko brak jej tego najważniejszego – ciepła i serdeczności. Odkrywa też, że jej bracia mają wiele mrocznych sekretów…

Zagubiona i odnaleziona jesteś jak skarb…

Will, Vincent, Dylan, Shane i Tony to starsi bracia Hailie, o których istnieniu dziewczyna nie miała pojęcia. Tęsknota za ukochaną mamą, zagubienie w obcej rzeczywistości i brak zrozumienia ze strony rodzeństwa są trudne do udźwignięcia. I choć w nowym domu jest wszystko, o czym może marzyć nastolatka, prywatne liceum jest najlepsze w stanie, a stylowy mundurek i drogie ubrania leżą idealnie, Hailie czuje się bardzo samotna. Jakby tego było mało, z każdym dniem odkrywa, że życie jej braci pełne jest mrocznych sekretów, których będą strzec, zwłaszcza przed swoją młodszą siostrzyczką.

Audiobook „Skarb” rozpoczyna serię „Rodzina Monet” – historię tak wciągającą, że nie sposób się od niej oderwać.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Zuzanny Pawlukiewicz-Jaworskiej.

Skarb - audiobook od Weronika Anna Marczak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć