ebook Wielka Polska
3.37 / 5.00 (liczba ocen: 67)

Wielka Polska
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 35.16
Audiobook - najniższa cena: 48.91
wciąż za drogo?
41.78 złpremium: 26.96 zł Lub 26.96 zł
35.16 zł Lub 31.64 zł
44.93 zł
35.16 zł
35.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czas Unii Europejskiej w schumanowskim kształcie się skończył. Rozpoczęło się budowanie federacyjnego tworu, w którym Polska otrzymawszy łatkę nacjonalistycznego, łamiącego prawo oszołoma została wyoutowana z grupy państw zasługujących na suwerenność.

Strach przed obniżeniem słupków sondażowych „zmusza” kolejnych rządzących do ślepego podporządkowywania się europejskiej władzy, nawet jeśli logika i trzeźwa analiza historycznej i bieżącej rzeczywistości wskazuje, gdzie powinniśmy ulokować swoje ambicje…w budowie Wielkiej Polski!

„Myśleć o Polsce wielkiej, dumnej, ważnej, rozgrywającej w regionie i liczącej się w świecie, to jakiś kompletny odlot i dowód zupełnej utraty poczucia rzeczywistości. Wielu tak myśli. Mylą się.” - Rafał A. Ziemkiewicz

Wielka Polska od Rafał A. Ziemkiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Mam już tyle lat, że twórczość Autora; tą literacką i tą publicystyczną, i tą internetową śledzę od początku. Niestety najnowsza książka to jedynie powtórzenie tez i opinii już napisanych lub wypowiedzianych, jak i częste odwołania do poprzednich książek. O tytułowej "Wielkiej Polsce" jest może pół rozdziału. Jak dla mnie to dla czytelników nie znających prac Autora.

Warto zerknąć