ebook Na północ. Jak pokochałem Arktykę
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 18)

Na północ. Jak pokochałem Arktykę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 31.99
Audiobook - najniższa cena: 21.49
wciąż za drogo?
31.99 zł Lub 28.79 zł
39.99 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
34.81 zł
35.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zakochałem się w północy, zakochałem się w Arktyce”. Adam Wajrak z białowieskich ostępów zabiera nas wprost na daleką i tylko z pozoru nieprzyjazną północ. Ebook „Na północ. Jak pokochałem Arktykę” to pierwsza część arktycznej trylogii.

„Dlaczego pojechałem na Północ?

Naczytałem się przygodowych książek o północy, napchałem sobie nimi mózg, wypełniłem duszę i serce. To one mną całkowicie zawładnęły i to one kazały ruszyć w drogę, kiedy tylko zdarzyła się okazja. Musiałem sprawdzić, czy na północy rzeczywiście jest tak fajnie i tak ciekawie, jak piszą. Okazało się, że jest jeszcze ciekawiej i fajniej, niż byłem w stanie sobie to wyobrazić. Zakochałem się w północy, zakochałem się w Arktyce. Zakochałem się w niej, bo choć wydaje się groźna, tak naprawdę jest bogata, przyjazna i – szczególnie dziś – bardzo krucha” – Adam Wajrak

Ebook „Na północ” otwiera arktyczną trylogię Adama Wajraka, w której dziennikarz przyrodnik zabiera nas w podróż nie tylko na północne krańce kuli ziemskiej, ale też w osobistą podróż w czasie. Wraca bowiem do swoich pierwszych arktycznych przygód – najpierw w Estonii, potem na Spitsbergenie. Opowiada o świecie, którego dziś już nie ma. „Na północ” czyta się tak, jakby słuchało się gawędy Adama – są tu i chłopackie przygody, i dużo wiedzy przyrodniczej, emocje, wzruszenia i zwroty akcji, a do tego galeria barwnych postaci. Wszystko to opowiedziane w charakterystycznym Wajrakowym tonie pełnym ciepłego humoru i bezpretensjonalności.

Ebook „Na północ” uzupełniają wspaniałe zdjęcia autorstwa Adama Wajraka.

Na północ. Jak pokochałem Arktykę od Adam Wajrak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć