ebook Domek z kart - audiobook
3.9 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 8)

Domek z kart - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 34.78
Audiobook - najniższa cena: 33.85
wciąż za drogo?
33.85 zł Lub 30.47 zł
33.90 zł
-10% 35.91 zł Lub 32.32 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Komisarz Hektor Cichy powraca w drugim tomie.

Każde kłamstwo prędzej czy później rozpadnie się jak domek z kart. Wystarczy, że jeden element się zachwieje, a misterna konstrukcja upada.

Po trudnym finale śledztwa sprzed trzech miesięcy komisarza Hektora Cichego czekają zmiany.

Po odwyku rozpoczyna pracę w nowym wydziale dochodzeniowo-śledczym. Jego partnerką zostaje harda, twarda i bezkompromisowa młoda aspirant Jagna Bojanowska.

Pierwsze wspólne śledztwo na pozór wydaje się nieprzemyślanym wybrykiem dwójki młodych ludzi, więc rozwikłanie go nie powinno trwać więcej niż dobę. Jednak ani doświadczony Hektor, ani nowicjuszka Jagna nie spodziewają się, że to, co wydawało się bezmyślnym żartem, naprowadzi ich na trop zamożnych ludzi, którzy bez skrupułów realizują swoje mroczne żądze. Okazuje się, że osoby z pierwszych stron gazet, powszechnie szanowani obywatele, w rzeczywistości gotowe są do okrucieństwa, jakiego nikt by się po nich nie spodziewał.

Policjanci wkraczają w mroczny świat tajemnic, przemocy i erotycznego biznesu. Miejsce, które od lat rządzi się własnymi zasadami, zaczyna ich pochłaniać. Desperacko będą chcieli udowodnić, że sprawiedliwość jest po ich stronie, i obnażyć prawdę o tych, którzy są na świeczniku.

Ale czy Hektor i Jagna na pewno są gotowi na poniesienie konsekwencji, jakie na nich spadną?

Czy poświecą bliskich i własne życie, aby zdemaskować największe oszustwo w mieście?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anety Teodorczuk.

Domek z kart - audiobook od Kasia Magiera możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć