ebook Wybory serca
3.85 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Wybory serca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 22.85
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
29.90 zł
34.00 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł
31.43 zł
32.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W Nieznajomce trwa zima, ale powoli przesila się w wiosnę. Czy przyniesie ona odrodzenie i uspokojenie?

Wszyscy mieszkańcy stają przed kluczowymi wyborami. Zośka zastanawia się, w którą stronę kieruje się jej serce. Czy prawdziwa miłość wygra z przywiązaniem i zauroczeniem? Które uczucie jest trwałe i prawdziwe, jak osiągnąć szczęście i spokój ducha, ale jednocześnie nie skrzywdzić nikogo? Mieszkańcy górskiej miejscowości będą musieli odpowiedzieć na wiele pytań i pokonać mnóstwo przeciwności zanim minie zima, a świat zazieleni się wiosennie. Mariusz przeżyje trudne chwile w swoim przytulisku, jego siostra stanie wobec konieczności podjęcia ważnych życiowych decyzji, Teo skonfrontuje się nie tylko ze swoją chorobą, ale i z przeszłością, która właśnie go dogoniła.

Poruszająca i pełna magii opowieść o naszych wyborach. Kiedy prowadzi nas serce, nie zabłądzimy na manowce, choć nie wszystkie rozstrzygnięcia są łatwe, niektóre kosztują wiele łez i nieprzespanych nocy. Trzeba jednak wierzyć, że na końcu tej drogi świeci słońce i rodzi się nowy, pogodny dzień. 

O e-booku Wybory serca blogerzy napisali: 

Agnieszka Krawczyk ponownie zabrała mnie do świata pełnego miłości. Z sercem i lekkością pióra naszkicowała historię, która rozbudziła moje emocje. Nie ukrywam, że opowieść ta pozwoliła mi oderwać się od trosk życia codziennego, a piękno krajobrazu Nieznajomki dało mi możliwość wyjątkowej wędrówki oczami wyobraźni. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik 

Wybory serca od Agnieszka Krawczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jeśli w wyborze lektury kierujecie się sercem, to koniecznie sięgnijcie po najnowszą powieść Agnieszki Krawczyk. Wybory serca to już trzecie spotkanie z bohaterami cyklu Leśne Ustronie. Warkocz spleciony z kwiatów oraz Uzdrowicielka to dwie wcześniejsze powieści z tej serii. Ta najnowsza ponownie zabiera nas do Nieznajomki, wyjątkowego miejsca, w którym żyją niezwykli bohaterowie.

W tej pięknej górskiej miejscowości zima chyli się ku końcowi, a przebijająca się powoli wiosna niesie nie tylko promienie słońca, lecz nadzieję na pomyślność w życiu bohaterów, których już poznaliśmy. Zośka staje przed sercowym dylematem. Czy wybór jej serca będzie właściwy? Przywiązanie czy zauroczenie – co weźmie górę w uczuciach i rozważaniach kobiety? Najważniejsze, aby przy tym wyborze kierować się sercem. Ono zawsze wskaże właściwą drogę. A którą wybierze Zofia? Warto się przekonać i sięgnąć po książkę Wybory serca.

Z kolei w życiu Mariusza dojdzie do pewnych zawirowań. Natomiast u jego siostry ważne życiowe decyzje. Historie bohaterów nie tylko poruszają nasze najczulsze struny, lecz stawiają przed wyborami, którą drogą pójść, co wybrać. Najważniejsze, aby w kwestiach uczuciowych kierować się sercem. To uczucia w takich wyborach są najlepszym doradcą. A jaką drogą pójdą bohaterowie tej powieści? Czy Wy również postąpilibyście tak samo? Wybory serca to bez wątpienia powieść głęboka, skłaniająca do przemyśleń, i co ważne będąca akumulatorem do podjęcia działań w naszym życiu.

Agnieszka Krawczyk ponownie zabrała mnie do świata pełnego miłości. Z sercem i lekkością pióra naszkicowała historię, która rozbudziła moje emocje. Nie ukrywam, że opowieść ta pozwoliła mi oderwać się od trosk życia codziennego, a piękno krajobrazu Nieznajomki dało mi możliwość wyjątkowej wędrówki oczami wyobraźni.

Wybory serca to historia o miłości, o trudnych, lecz ważnych wyborach, o konfrontacji z samym sobą i poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. To również historia o pięknie naszego serca oraz natury, która wiosną budząc się do życia, niesie nadzieję, na nowy lepszy dzień. A dzień spędzony z bohaterami tej powieści jest dniem słonecznym, pogodnym – po prostu wyjątkowym.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć