ebook Gangsterzy. Zrodzeni z mroku
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 11)

Gangsterzy. Zrodzeni z mroku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 27.70
Audiobook - najniższa cena: 39.80
wciąż za drogo?
27.70 zł Lub 24.93 zł
-20% 27.90 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-17% 28.90 zł
29.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Anna Wolf, Monika Nerc i Agnieszka Siepielska – trzy wyjątkowe autorki w niepowtarzalnym wydaniu Lipstick Books! Niesamowite powieści mafijne, od których nie oderwiesz się aż do ostatniej strony.

Czarny stara się żyć spokojnie i nie wychylać, aby nie wyszło na jaw, że jest odpowiedzialny za zniknięcie jednego z ważniejszych gangsterów w kraju. Mimo wcześniejszych obietnic składanych samemu sobie, wiąże się z Ritą – złodziejką samochodów i kobietą, która niespodziewanie wsiadała do jego auta na granicy polsko-białoruskiej. Połączenie tych dwóch żywiołów, nie może przynieść niczego dobrego… A co, jeśli mylą się wszyscy, którzy tak myślą?

Zoran jest znanym zabójcą półświatka mafijnego i nawet tam jego specyficzne upodobania budzą lęk. Ma obsesję na punkcie muzyki klasycznej, ale to krzyki bólu są dla niego najpiękniejszą melodią. Żeruje na strachu ofiar, czasami zabijając z nudów. Aurora to drobna złodziejka z bliznami na ciele oraz wspaniałym głosem, która podczas ulicznego występu przyciąga uwagę jednego z najniebezpieczniejszych mężczyzn podziemia. Co łączy tych dwoje? Czy miłość i zbrodnia mogą iść ze sobą w parze?

Sophie nie miała łatwego życia, przemoc w domu rodzinnym zarówno jej, jak i najlepszej przyjaciółki Jess, sprawa, że dziewczyny przy pierwszej nadarzającej się okazji uciekają wraz z członkami klubu Sinners & Reapers. Cash po powrocie z wojska traci niemalże wszystko. Pozostali mu jedynie klubowi bracia i Sophie, z którą chciałby odbudować swój świat. Mężczyzna nosi jednak w sobie przerażającą tajemnicę… A nie da się długo skrywać czegoś, co czai się za rogiem i może zmienić los ich obojga.

Rekomendacje e-booka Gangsterzy. Zrodzeni z mroku: 

Mówią, że miłość jest najważniejsza, ale co, jeśli ktoś kocha się w intrygach, tajemniczych układach i w mroku? Książka pochłonęła mnie w całości i to trzykrotnie! Dostałam w niej aż trzy fascynujące historie, w których główne skrzypce grała nie tylko ta prawdziwa miłość, ale i ta bardziej szaleńcza, miłość do życia na krawędzi. Polecam tym, którzy lubią czytać książki z wypiekami na twarzy! - Patrycja Strzałkowska

Co może powstać z mieszanki trzech wspaniałych autorek?! Lubicie mafijne klimaty, pełne niespodziewanych zwrotów akcji, niebezpieczeństwa, porachunków, życia na krawędzi, a wszystko to doprawione szczyptą romansu? Jeśli tak, to ta pozycja jest dla was obowiązkowa. Polecam z całego serca! - Alicja Skirgajłło

Mroczny i zmysłowy świat bezwzględnych samców alfa i silnych kobiet, które niejednokrotnie znajdują się w niebezpieczeństwie i muszą zawalczyć o siebie. Te historie nie tylko rozgrzewają i zapewniają dreszczyk adrenaliny, ale także bawią i wzruszają. Ta książka spodoba się nie tylko fankom gangsterskich klimatów. Gorąco polecam! - Alexa Lavenda

O e-booku Gangsterzy. Zrodzeni z mroku blogerzy napisali: 

Gangsterzy. Zrodzeni z mroku to intrygujące spotkanie, gwarantujące niezapomniane emocje czytelnicze. Przebojowe trio pisarek zapewniło czytelniczkom sensacyjnie ognistą jesień. - Taki jest świat - Katarzyna Pessel

Gangsterzy. Zrodzeni z mroku od Monika Nerc, Agnieszka Siepielska, Anna Wolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W mroku kryje się zło, strach, gniew, nie widać w jego cieniu ran, a ból również łatwiej ukryć. Ci, których stworzył traktują go jak dom, wiedzą czego po nim mogą się spodziewać i jak bywa zwodniczy. Jednak i w takim miejscu czasem rodzi się coś dobrego, chociaż naznaczonego jego mrocznym piętnem.

Dla jednych piekło, dla innych miejsce gdzie czują się doskonale. Mrok, skomplikowane emocje i przede wszystkim splot okoliczności, który sprawia, że i tak pogmatwana rzeczywistość staje się jeszcze mocniej poplątana. Zoran dostrzega piękno tam gdzie większość nawet boi się spojrzeć, ale nie on. Jego sława go wyprzedza, a dla niego to powód do zadowolenia. Aurora pojawia się w jego życiu niespodziewanie, nie zdając sobie nawet sprawy co to dla niej oznacza, zresztą czy on wie co los, a może przeznaczenie im szykuje? Jak długo można uciekać, oglądać się za siebie i traktować strach jako coś oczywistego? Sophie traktuje to wszystko jako codzienność, z którą po prostu egzystuje, starając się wyrwać chociaż odrobinę normalności. Casha życie doświadczyło już zbyt mocno, ma swoje sekrety, jakich ciężar z czasem wcale nie zmalał. Tych dwoje ma wiele bolesnych wspomnień, razem próbują zbudować wspólną przyszłość, ale nie jest to łatwe jeśli wciąż przypominają o sobie rany zadane z przeszłości. Czy pozwolą zabliźnić się im, chociaż wymaga to od nich stawienia czoła temu, co ich tak okrutnie napiętnowało? Historia Czarnego i Ruty w ogóle mogła nie mieć początku, dwie decyzje podjęte w ułamku sekundy stoją za tym, w co nie wierzył nikt. Oni są kimś więcej niż uosobieniem kłopotów, biada jeśli ktoś niepożądany wejdzie im w drogę, zwłaszcza kiedy pragną jednego spokoju, no może czegoś więcej, ale w ich świecie zdaje się to być mało prawdopodobne … Już udowodnili, iż nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, jednak teraz do stracenia mają dużo więcej. Czy zaryzykują wszystko i rzucą wyzwanie światu?

Można by powiedzieć, że z niebezpieczeństwem niektórym do twarzy. Na pewno tak jest w przypadku postaci wykreowanych przez Annę Wolf, Agnieszkę Siepielską oraz Monikę Nerc. Jak przystało na doświadczone autorki, doskonale one wiedzą jak podgrzać atmosferę i sprawić by czytelnik poczuł się zaintrygowany. Pod jednym, wspólnym, tytułem kryją się potrójne emocje, mroczne, ryzykowne i przede wszystkim zaskakujące tym, do czego prowadzą. Nie da się im odmówić niepowtarzalności oraz siły przyciągania, której trudno nie ulec, chociaż zdają się być aż nadto zwodnicze i tak kuszą. Pisarki wykorzystują ją w każdym calu, lecz nie poprzestają na tym, bo to jedynie przystawka do dania głównego czyli opowieści o ludziach, dostających szansę i zdają sobie sprawę jak jest ona niepowtarzalna. Tyle, że są jeszcze realia w jakich funkcjonują, które na każdym kroku brutalnie przypominają o sobie. Jaką drogę wybiorą? Tę, jaka nawet dla nich samych jest zaskoczeniem. Mrocznie gorące uczucia razy trzy czyli bombowa dawka historii, które po prostu trzeba przeczytać. W jednej książce potrójna lektura, w jakiej jest wszystko co tak lubimy: bohaterowie z przeszłością i po przejściach, burzliwe zawirowania uczuciowe, sensacyjny klimat oraz zmysłowa atmosfera. Gangsterzy. Zrodzeni z mroku to intrygujące spotkanie, gwarantujące niezapomniane emocje czytelnicze. Przebojowe trio pisarek zapewniło czytelniczkom sensacyjnie ognistą jesień.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć