Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 12691)

Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 30.00
wciąż za drogo?
33.75 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
-19% 30.00 zł Lub 27.00 zł
37.50 zł
37.50 zł Lub 33.75 zł
29.98 zł
37.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Międzynarodowy bestseller jednego z najpoczytniejszych francuskich pisarzy. W serialowej ekranizacji produkcji CANAL+ grają: Jean Reno i Alexandra Maria Lara

Tym razem Marc Levy stworzył niezwykłą i czarującą historię miłosną, która w najbardziej nieoczekiwany sposób łączy ojca i córkę, przeszłość i teraźniejszość.

Kilka dni przed ślubem Julia Walsh dwukrotnie doznaje szoku. Po raz pierwszy, kiedy umiera jej ojciec, z którym od lat nie miała bliskich relacji, po raz drugi, gdy dzień po pogrzebie w mieszkaniu przyszłej panny młodej ląduje ogromna skrzynia, a w niej coś, co wygląda jak wierna kopia ojca. Okazuje się, że ojciec stworzył robota wyposażonego w część swoich neuronów i pamięć. Dziewczyna niechętnie zgadza się zamienić to, co powinno być jej miesiącem miodowym na sentymentalną podróż z ojcem, aby nadrobić stracony czas. Julia może maszynę wyłączyć, ale daje się wciągnąć w tę niezwykłą grę, która prowadzi do odkrycia tajemnicy mogącej zmienić weselne plany.

Pomiędzy przemycanymi emocjami, urazami z dzieciństwa, czułym humorem i siłą przyjaźni ukryty jest prawdziwy suspens...„Télé 7 Jours”

Powieść, którą pochłoniesz w biegu. „Direct Soir”

Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć od Marc Levy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pamięć to niezwykły artysta, potrafi przemalować barwy życia, zatrzeć to, co szare i nieprzyjemne, a zachować tylko piękne elementy, najbardziej wzruszające kształt.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć