ebook Dzieciństwo rodziców. Jak nie tylko dorosnąć, lecz także dojrzeć
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Dzieciństwo rodziców. Jak nie tylko dorosnąć, lecz także dojrzeć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 42.50
Audiobook - najniższa cena: 42.50
wciąż za drogo?
-15% 42.50 zł Lub 38.25 zł
50.00 zł
39.50 zł
41.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dzieciństwo rodziców. Jak nie tylko dorosnąć, lecz także dojrzeć

Rodzicielstwo niemal w każdym z nas uruchamia wspomnienia własnego dorastania. Nie zawsze jednak było ono takie, jakim chcielibyśmy je zapamiętać.

Nieustannie natykam się na tę blokadę: nagle oczy podnoszą się ku mnie i spogląda na mnie nieugięte i poważne, jakby odpowiedzialne czteroletnie dziecko w zadbanym ciele czterdziestoletniego mężczyzny, który stanowczo twierdzi: "Przecież miałem normalne dzieciństwo". "Normalne dzieciństwo" charakteryzuje się tym, że rodzice nie słuchają tego, o co dzieci ich proszą, a dzieci robią wszystko, aby dało się myśleć, że to normalne.

Doświadczając rodzicielstwa, mamy szansę na dotknięcie tego, czego nam - dzieciom własnych rodziców - brakowało i za czym do dziś tęsknimy. Autor nazywa to siedmioma prośbami, które dzieci kierują do swoich rodziców. W tej podróży nie chodzi o poszukiwanie winnych, ale o uzdrawiającą przemianę. Pomoże ona dostrzec bolesne miejsca po to, by zmienić je w czułość, zarówno dla nas samych, jak i naszych dzieci. By nie tylko dorosnąć, ale też dojrzeć.

Dzieciństwo rodziców. Jak nie tylko dorosnąć, lecz także dojrzeć od Shai Orr możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć