ebook Za kratami - audiobook
3.55 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 91)

Za kratami - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.87
Audiobook - najniższa cena: 29.18
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 18.95 zł Lub 18.95 zł
-23% 29.18 zł Lub 26.26 zł
35.25 zł Lub 31.73 zł
37.90 zł
37.90 zł
31.21 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Niecenzurowana opowieść o polskich więzieniach.

Nie chciałbyś tam trafić - nawet z krótkim wyrokiem Tam rządzą zupełnie inne reguły gry niż na wolności; to, co wydaje ci się błahe i bezwartościowe, tam jest obiektem pożądania. Nawet czas płynie inaczej niż po twojej stronie muru. Ten, kto więzienie zna jedynie z filmów czy książek, nie ma pojęcia o życiu za kratami - o tym, na czym rzeczywiście polega ograniczenie wolności i upokorzenie osadzonego.

Autor książki wielokrotnie odwiedzał swych rozmówców w polskich więzieniach i dobrze zna panujące w nich realia. W swojej książce stara się pokazać, jak rzeczywiście jest po tamtej stronie, a nie - jak powinno być. "Za kratami" to książka brutalna, wręcz bolesna i zaprzeczająca popularnej teorii, jakoby zakład karny był wygodnym sanatorium, gdzie skazani nudzą się na koszt społeczeństwa. Tam się cierpi - naprawdę.

Artur Górski - dziennikarz, twórca magazynu "Focus Śledczy", pisarz, autor bestsellerowej serii "Masa o polskiej mafii". O polskich zakładach karnych pisze od lat, między innymi w książkach "Gang", "Słowikowa o więzieniach dla kobiet" czy "Majami zły pies". Liczne są też wątki więzienne - także zagraniczne - w powieści "Przemytnik". Autor dwóch sezonów serialu audio "Dorwać gangstera" oraz podcastu Audioteki "Kryminalna Europa".

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Więckowskiego, Katarzyny Anzorge, Ilony Chojnowskiej, Wojciecha Chorążego, Jakuba Wieczorka, Krzysztofa Plewako-Szczerbińskiego, Bartosza Głogowskiego, Ady Gostkowskiej, Magdy Karel i Joanny Gajór.
Za kratami od Artur Górski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć