ebook Reguły na czas chaosu - audiobook
4.3 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 19)

Reguły na czas chaosu - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 25.19
Audiobook - najniższa cena: 23.03
wciąż za drogo?
23.03 zł
32.39 zł Lub 29.15 zł
35.99 zł
32.39 zł
35.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Krótki przewodnik dla tych, którzy czują lęk i niepewność.

Jak odnaleźć równowagę w czasach, gdy stabilność stała się towarem deficytowym? Gdzie szukać sensu, gdy zewsząd zalewają nas złe wiadomości? Jak myśleć racjonalnie w rozemocjonowanym świecie? Komu i czemu ufać, gdy w najlepsze trwa ogólnoświatowa wojna informacyjna, nadciąga kryzys ekonomiczny, a nasza planeta płonie?

Tomasz Stawiszyński, filozof i eseista, autor m.in. bestsellerowej Ucieczki od bezradności, w swojej nowej książce przypomina, że warunkiem sensownego, pożytecznego działania, jest rozumienie. Czerpiąc z literatury filozoficznej i tekstów kultury pokazuje, jak poddawać refleksji odruchy serca, nie dać się uwieść manipulacjom oraz kultywować konflikt w sobie, zamiast przenosić go na zewnątrz.

Ponieważ najlepsze, co możemy teraz zrobić dla świata i siebie samych, to wziąć głęboki oddech i spojrzeć na rzeczywistość świeżym okiem - z dystansem, ale też dużą dozą wrażliwości.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Tomasza Stawiszyńskiego.

Reguły na czas chaosu - audiobook od Tomasz Stawiszyński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć