ebook Człowiek, który pomylił swoją pracę z życiem. Jak pozbyć się bagażu emocjonalnego w pracy
3.42 / 5.00 (liczba ocen: 112)

Człowiek, który pomylił swoją pracę z życiem. Jak pozbyć się bagażu emocjonalnego w pracy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.89
wciąż za drogo?
27.89 zł
-5% 38.24 zł Lub 34.42 zł
44.99 zł
40.50 zł
44.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Pracujesz po godzinach, żeby pokazać, że jesteś niezastąpiony?

Kiedy oddajesz projekt, czujesz, jakby od jego oceny zależało całe twoje życie?

Wydaje ci się, że twoje zawodowe sukcesy to tylko wynik szczęśliwego trafu?

Brzmi znajomo?

Od syndromu oszusta przez lęk przed konfliktem do zagrożeń perfekcjonizmu – oto książka o tym, co dzieje się z naszą psychiką w pracy i jak nawet największego profesjonalistę obciąża jego własny bagaż emocjonalny.

W tej książce znajdziesz konkretne wskazówki, jak poradzić sobie z emocjami w pracy – zarówno własnymi, jak i współpracowników i szefów. Nauczysz się konstruktywnie reagować na krytykę i nie projektować swoich lęków na kolegów. Dzięki niej rozpoznasz problemy i podejmiesz działania, które sprawią, że w końcu przestaniesz sabotować swoją karierę.

Naomi Shragai – psycholożka biznesu, terapeutka, konsultantka biznesowa i executive coach. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów w środowisku pracy. Jej teksty o psychologicznych aspektach życia zawodowego regularnie publikowane są w prestiżowym czasopiśmie „Financial Times”.

Człowiek, który pomylił swoją pracę z życiem. Jak pozbyć się bagażu emocjonalnego w pracy od Naomi Shragai możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć