ebook Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 32.24
Audiobook - najniższa cena: 37.49
wciąż za drogo?
37.49 zł
49.99 zł
49.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

I kładąc swoją dłoń na twoim policzku, mówię: DASZ RADĘ. Weź więc głęboki wdech – być może swój pierwszy – i zobacz, jak można NAPRAWDĘ.

To książka o drodze do wolności, swobody, samoświadomości, a także o walce z własnymi demonami. To książka o wspomnieniach i emocjach. O bólu, prawdzie i sile, ale też o radości, szczęściu i szczerym zachwycie życiem.

To książka o tym, jak BYĆ TAK NAPRAWDĘ.

Jestem aktorką, coachem systemowym, mamą i działaczką na rzecz stomików. Wiele z tego, co wykorzystuję w mojej pracy, zawdzięczam osobistym doświadczeniom i wyjątkowym nauczycielom. Ukończyłam szkołę coachingu kognitywnego oraz kursy komunikacji transformującej. Ustawień systemowych uczyłam się od najlepszych specjalistów w Polsce. Od 2019 roku prowadzę firmę Tutti, produkującą bieliznę dla stomików, a od 2021 roku – platformę rozwoju osobistego i ustawień systemowych Okolice Ciała. Kierując się setkami próśb i mając w pamięci opowiedziane mi przez wiele kobiet historie, postanowiłam stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci, aby dać wszystkim możliwość korzystania z moich warsztatów w każdym momencie.

To, co przeżyłam, przekułam na swój największy zasób. Tak powstał mój dyplom – dokument, pod którym podpisały się Prawda i Odwaga. Dziękuję. Dziękuję, że mogę.

Rekomendacje audibooka Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce:

Płakałam jak bóbr prawie przez całą książkę. Nie nad życiem Marianki. Nad swoim. Tak właśnie „działa” spotkanie z prawdą. Ta książka jest dla każdego, kto ma poczucie, że jeszcze nie znalazł życiowej równowagi, że jest trochę za bardzo oblepiony oczekiwaniami innych... Książka Marianki będzie dla niego opatrunkiem, kołem ratunkowym i wielkim otuleniem. - JULIA IZMAŁKOWA psycholog, badacz, twórca społeczności @psychomama_juli

Ta książka jest jak Marianka: prawdziwa. To historia o byciu najlepszą przyjaciółką samej siebie. O byciu sobą. O życiu swoim życiem, a nie według oczekiwań innych. To książka piękna i mądra. Jak Marianka. - BEATA SADOWSKA założycielka serwisu MENTALIST

Marianna uświadamia nam, jak ważne jest stawianie granic. Zachęca nas do refleksji nad tym, czy lęki, które odczuwamy, są tak naprawdę nasze. Bo żeby „być tak naprawdę”, potrzebujemy zrozumieć siebie, swoje potrzeby i emocje, i mówić o nich głośno bez względu na to, co powiedzą lub pomyślą inni. - SYLWIA LUKS blogerka, właścicielka marki LOOKS BY LUKS, mama trójki dzieci

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Marianny Gierszewskiej.

Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce - audiobook od Marianna Gierszewska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć