ebook Werdykt - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Werdykt - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.85
Audiobook - najniższa cena: 25.80
wciąż za drogo?
25.80 zł Lub 23.22 zł
35.18 zł Lub 31.66 zł
40.00 zł
42.21 zł
46.90 zł
38.57 zł
42.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Szokujące zabójstwo, brutalna korporacyjna gra i jeden z najgłośniejszych procesów sądowych ostatnich lat. W 16. tomie bestsellerowej serii Remigiusza Mroza Joanna Chyłka i Kordian Oryński staną w obronie kobiety uznanej przez media za dzieciobójczynię. Zmierzą się jednak nie tylko z pochopnie rzuconym oskarżeniem, lecz także z biurokratyczną machiną, która ma unicestwić ich prawniczy duet.

Warszawą wstrząsa informacja o odnalezieniu martwego niemowlaka na jednym z publicznych placów zabaw. Policja nie jest w stanie odnaleźć rodziców, nic nie pozwala też zidentyfikować tożsamości dziecka. To media jako pierwsze trafiają na trop – udaje im się odnaleźć matkę, która przed kamerami twierdzi, że nie pamięta, co się wydarzyło, i nie wie, gdzie jest jej syn.

Dziennikarze przyklejają kobiecie łatkę dzieciobójczyni, zapowiada się jeden z najgłośniejszych procesów ostatnich lat – a Chyłka i Oryński zrobią wszystko, by poprowadzić tę obronę. Nowy partner zarządzający kancelarią nie ma jednak zamiaru pozwolić na to, by dwójka prawników dłużej dzieliła się sprawami.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Karoliny Gorczycy.

Werdykt - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć