ebook Książę
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Książę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.58
wciąż za drogo?
31.90 złpremium: 17.15 zł Lub 17.15 zł
22.90 zł
25.73 zł Lub 23.16 zł
28.00 zł
34.30 zł
20.58 zł
25.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Książę” – nowa powieść Anieli Wilk, kontynuacja losów bohaterów „Księżniczki”. Sensacja, namiętny i burzliwy romans oraz przystojny książę, który przybywa… w białym Mustangu.

Trudno wypisać się z mafii, zwłaszcza gdy jesteś synem najważniejszego bossa półświatka. Do wyboru masz śmierć lub ucieczkę. Julian - pseudonim Jura - brat Blanki wybrał to drugie rozwiązanie. Uciekł z własnego ślubu i zaszył się na Lazurowym Wybrzeżu. Chciał zacząć wszystko od nowa, z czystą kartą, tam, gdzie nikt go nie zna.

Niestety, jeden prywatny taniec w wykonaniu rozpalającej zmysły Polki, zmienia tę bezpieczną optykę. To, co miało być wakacyjnym romansem bez zobowiązań, może okazać się przygodą życia. Zwłaszcza, że ekskluzywny klub, do którego wejście mają jedynie uprzywilejowani, oprócz rozkoszy oferuje też… śmiertelne zagrożenie.

Julian orientuje się, że choć wrogowie są nowi, to zasady mafijnej gry się nie zmieniają. A przy okazji odkrywa, że każdy jednak posiada sumienie.

Książę od Aniela Wilk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć