Broad Peak. Niebo i piekło (nowe rozszerzone wydanie)
3.85 / 5.00 (liczba ocen: 1389)

Broad Peak. Niebo i piekło (nowe rozszerzone wydanie)
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 28.72
wciąż za drogo?
32.31 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
28.00 zł
28.72 zł Lub 25.85 zł
35.90 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
28.32 zł
30.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka, która weszła do kanonu literatury o polskim himalaizmie.

Przemysław Wilczyński i Bartek Dobroch wracają do tragicznych wydarzeń z 2013 roku i starają się odpowiedzieć na pytanie, czy tragedia na Broad Peak kładzie kres polskiemu himalaizmowi w takiej formie, w jakiej go dotąd znaliśmy. Analizują je krok po kroku, a także przeprowadzają poruszające rozmowy ze świadkami wydarzeń oraz przyjaciółmi i rodzinami uczestników wyprawy. Zgłębiają etykę polskiego himalaizmu i zastanawiają się nad granicami pasji. Próbują także odpowiedzieć na pytanie, czy wspinaczka w najwyższych górach jest hymnem wolności czy raczej "Himalajami egoizmu"?

Nowe wydanie książki rozszerzono o rozdział prezentujący kulisy powstawania filmu fabularnego o dramatycznych wydarzeniach w Karakorum. Broad Peak w reżyserii Leszka Dawida we wrześniu 2022 rok zadebiutował na platformie Netflix.

Wierzę, że z każdy z bohaterów tej książki zginął robiąc to, co kochał najbardziej i nie nam, którzy zostali bezpiecznie na nizinach, to oceniać. Warto przeczytać Broad Peak. Niebo i piekło i szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie, jaka jest cena marzeń, którą warto zapłacić. - Martyna Wojciechowska

Broad Peak. Niebo i piekło (nowe rozszerzone wydanie) od Bartek Dobroch, Przemysław Wilczyński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć