ebook Sieroty
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 18)

Sieroty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.90
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
13.90 zł
29.74 zł Lub 26.77 zł
31.49 zł Lub 28.34 zł
26.90 zł
30.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Śmierć rodziców złamała im dzieciństwo. Teraz robią wszystko, żeby odkryć prawdę i odwrócić swoje losy.

Mija dziesięć lat od kiedy Ania i Marcin Piotrowscy stracili rodziców. Brutalne morderstwo rozegrało się nocą, w ich własnym domu, a dzieci trafiły do prowadzonego przez zakonnice domu dziecka. Policji nigdy nie udało się ustalić sprawcy bestialskiego czynu. Ania i Marcin po latach szukają więc sprawiedliwości tam, gdzie inni jej dla nich nie znaleźli. Jednak rodzinne tajemnice są bardziej niebezpieczne, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

By uwolnić się od pętających nas wspomnień i wejść w dorosłe życie, trzeba najpierw zrozumieć i zaakceptować swoją przeszłość. Tylko tak możemy wyzwolić się od traum i odnaleźć spokój. Zapraszam w zakamarki tej mrocznej opowieści, która była moja, gdy ją pisałem – a teraz należy już wyłącznie do Was. - Igor Brejdygant

Sieroty od Igor Brejdygant możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ania i Marcin to rodzeństwo, które swoje dzieciństwo spędziło w sierocińcu. Wszystko dlatego, że ich rodzice zostali zamordowani. Sprawcy nigdy nie zostali ujęci, a sprawa zamknięta. Można się domyślić, że tych dwoje próbuje wziąć sprawy w swoje ręce i właśnie o tym, jak sobie radzą, jest najnowsza książka Igora Brejdyganta, która będzie miała premierę 26 października 2022 roku.

Nie jest to książka, od której nie mogłam się oderwać, ale polecam miłośnikom kryminałów, bo z pewnością odnajdą tutaj coś dla siebie. Dla mnie Sieroty były ciut rozwleczone. Momentami miałam wrażenie, jakbym w kółko czytała to samo. Podobieństwo zbrodni, do których docierają Ania i Marcin spowodowała, że czasami gubiłam się w fabule. Może to mój brak uwagi, a może nadmiernie rozbudowane wątki - nie wiem. Najlepiej przekonajcie się sami.

Ocena: 4/6 czytaj więcej
©Spadło mi z regała
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć