Jedenaście minut
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 135622) Ilość stron (szacowana): 150

Jedenaście minut
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 28.18
Audiobook - najniższa cena: 29.63
wciąż za drogo?
28.18 zł
30.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

 

 

Maria, młoda dziewczyna z brazylijskiej prowincji, wyrusza w daleką podróż. Jednak świat jest inny, niż sobie wyobrażała. Gorzkie doświadczenia sprawiają, że zostaje prostytutką. Decyduje się na życie bez miłości i wpada w pułapkę, z której wybawić ją może jedynie miłość... Jedenaście minut to współczesna baśń dla dorosłych, przypowieść o seksie i miłości, a także o przeznaczeniu, które sprawia, że kręte ścieżki naszego losu mogą nieoczekiwanie poprowadzić nas ku szczęściu, choć dawno przestaliśmy w nie wierzyć.

Jedenaście minut to zarazem głębokie studium o naszej seksualności, o jej sacrum i profanum, o jednej z najważniejszych i zarazem najbardziej zakłamanych sfer naszego życia. To powieść, która nie pozwala na obojętność i budzi nadzieję, że spotkaniez drugim człowiekiem może być najważniejszym doświadczeniem naszego życia.

 

 

Jedenaście minut od Paulo Coelho możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam gdzie zechcę.
Lecz w pogoni za szczęściem wszyscy mamy równe szanse - urzędnik, muzyk, dentysta, pisarz, kasjerka, spikerka, gospodyni, modelka - i nikt z Nas nie jest szczęśliwy.
Życie to brutalna, zapierająca dech w piersiach zabawa - jak skakanie ze spadochronem albo niebezpieczna górska wspinaczka.
Ten, kto stracił coś, co uważał za swoje, uczy się w końcu, że nic nie jest jego własnością.
Ktoś kiedyś napisał, że ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka - bo odmienić istotę ludzką zdolna jest wyłącznie miłość.
Człowiek poznaje siebie, dopiero gdy pozna własne granice.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Uwielbiam szczególnie fragment z cytatem z Platona. Muszę powiedzieć, że towarzyszy mi on odkąd poznałam tę książkę. "Ist diese Geschichte wahr? - Nah Plato, ja.". - wyryte w mojej głowie.

  • Awatar

    Czytałam dawno temu. Gdy była to nowość. Byłam pod wrażeniem. Nie jestem pewna czy pod wrażeniem historii, ale na pewno pod wrażeniem Paulo, czytało się cudownie, co chwila jakaś złota myśl. Chyba wtedy zaczęłam zapisywać sobie takie złote myśli. Może jak znajdę czas przeczytam więcej jego książek :)

Warto zerknąć