ebook Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 83) Ilość stron (szacowana): 240

Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.94
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
27.92 zł Lub 25.13 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
20.94 zł
31.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

W czasach komercjalizacji wszelkich dziedzin życia osiągnięcie czegoś niewielkim kosztem wydaje się rzeczą naprawdę trudną. Podróże w świadomości wielu ludzi zawsze należały do drogich przyjemności - większość zalicza je do luksusów, na które stać wąską grupę bogaczy. O tym, że wcale tak nie musi być, przekonacie się dzięki tej książce. Autorzy udowadniają w niej, że zorganizowanie i realizacja nawet najambitniejszego planu wyjazdowego oraz dotarcie do najodleglejszych i najbardziej egzotycznych miejsc świata niekoniecznie musi się wiązać z koniecznością napadu na bank albo zrujnowania domowego budżetu. Czasami wystarczy po prostu dobrze pokombinować, zebrać się w sobie i. ruszyć w drogę! Jak? Tego dowiecie się z tej książki!

Poradnik zawiera wiele cennych rad dla początkujących podróżników, którzy nie dysponują zasobnym portfelem, ale też nie boją się wyzwań i mają odwagę spróbować. Krótkie "paragony z podróży" pomogą przygotować się do niskobudżetowych wypraw w ciekawe miejsca, a doświadczenie i kreatywność autorów pozwolą rozwinąć podróżnicze skrzydła dosłownie każdemu, niezależnie od wieku, umiejętności i dochodów.


Patryk Świątek i Bartek Szaro dobrze wiedzą, o czym piszą, bo sami spędzili w podróży wiele dni i nocy. Co ważne, wiedzą też, jak pisać, ponieważ na co dzień prowadzą bardzo popularny serwis internetowy Paragon z podróży, który w 2011 roku zdobył nagrodę w kategorii "Podróże i szeroki świat" oraz nagrodę główną Blog Roku 2011.

Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania od Bartłomiej Szaro, Patryk Świątek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Czym jest ta książka? Według tytułu jest to poradnik. Ale choć zawiera wiele bardzo praktycznych porad i podpowiedzi, to jednak traktowałbym go jako nieco inaczej napisaną książkę podróżniczą. Albo raczej zestaw opowieści z kilku podróży, podanych całkiem dobrym językiem i ze sporym humorem, bardzo często skierowanym w samych siebie. I choć można ją potraktować jako poradnik i czytać tylko o tym co nas interesuje, to warto jednak poznać w całości.

Warto zerknąć