ebook Domek z kart
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Domek z kart
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 35.08
Audiobook - najniższa cena: 33.40
wciąż za drogo?
41.85 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
35.08 zł Lub 31.57 zł
38.25 zł Lub 34.43 zł
38.90 zł
35.28 zł
40.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Komisarz Hektor Cichy powraca w drugim tomie.

Każde kłamstwo prędzej czy później rozpadnie się jak domek z kart. Wystarczy, że jeden element się zachwieje, a misterna konstrukcja upada.

Po trudnym finale śledztwa sprzed trzech miesięcy komisarza Hektora Cichego czekają zmiany.

Po odwyku rozpoczyna pracę w nowym wydziale dochodzeniowo-śledczym. Jego partnerką zostaje harda, twarda i bezkompromisowa młoda aspirant Jagna Bojanowska.

Pierwsze wspólne śledztwo na pozór wydaje się nieprzemyślanym wybrykiem dwójki młodych ludzi, więc rozwikłanie go nie powinno trwać więcej niż dobę. Jednak ani doświadczony Hektor, ani nowicjuszka Jagna nie spodziewają się, że to, co wydawało się bezmyślnym żartem, naprowadzi ich na trop zamożnych ludzi, którzy bez skrupułów realizują swoje mroczne żądze. Okazuje się, że osoby z pierwszych stron gazet, powszechnie szanowani obywatele, w rzeczywistości gotowe są do okrucieństwa, jakiego nikt by się po nich nie spodziewał.

Policjanci wkraczają w mroczny świat tajemnic, przemocy i erotycznego biznesu. Miejsce, które od lat rządzi się własnymi zasadami, zaczyna ich pochłaniać. Desperacko będą chcieli udowodnić, że sprawiedliwość jest po ich stronie, i obnażyć prawdę o tych, którzy są na świeczniku.

Ale czy Hektor i Jagna na pewno są gotowi na poniesienie konsekwencji, jakie na nich spadną?

Czy poświecą bliskich i własne życie, aby zdemaskować największe oszustwo w mieście?

O e-booku Domek z kart blogerzy napisali: 

Kasia Magiera napisała kolejny fenomenalny kryminał, w którym nie tylko prywatne życie głównego bohatera wciąga nas do cna. Kryminalna zagadka uszyta jest mistrzowską miarą, pozwalając nam sprawdzić nasz detektywistyczny nos. A możecie być pewni, że nie prędko traficie na właściwy trop. Domek z kart to kryminał, który adresuję do każdego miłośnika gatunku. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik 

Domek z kart od Kasia Magiera możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Po przeczytaniu pierwszego kryminału z komisarzem Hektorem Cichym pt. Gra złudzeń wyczekiwałem premiery kolejnej książki Kasi Magiery. I oto jest – Domek z kart kryminał, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającym i wytrawnym miłośnikom gatunku. W tej historii jest wszystko – mocny charakter bohatera, zawiła i intrygująca kryminalna zagadka.

Bez wątpienia Hektor Cichy jest gliniarzem z krwi i kości. Nieugięty, doświadczony przez życie nie boi się wejść tam, gdzie inni się zatrzymują. A Wy nie zatrzymujcie się, tylko weźcie do rąk Domek z kart i dajcie porwać się historii stworzonej przez Kasię Magierę.

Każdy, kto zna twórczość autorki, ma pewność, że jej kolejna książka to prawdziwa petarda. Ci zaś, którzy nie mieli jeszcze przyjemności czytania książek autorki, po przeczytaniu tej, będą pragnęli nadrobić zaległości. Autorka z każdą książką idzie krok dalej, podnosi poprzeczkę. Dzięki temu do naszych rąk trafia kryminał z górnej półki. Sposób pisania Kasi Magiery porywa, uzależnia.

W życiu komisarza dojdzie do wielu zmian. Czy zdoła odnaleźć się w nowej rzeczywistości, w nowym miejscu? Czy uczęszczanie po odwyku na sesje psychologiczne Jakuba Janiszewskiego i pomoc jego przyjaciółki Poli Ostrowskiej pomogą mu stanąć na nogi? Czy przeprowadzka do nowego mieszkania pozwolą mu odgonić demony z przeszłości? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w książce Domek z kart.

Cichy po trzech miesiącach od feralnych wydarzeń, gdy został ugodzony nożem, wraca do służby. Niestety komendant Leonard Pawłowski nie mógł zrobić nic, aby pozostawić komisarza w wydziale kryminalnym. Dlatego też Hektor Cichy zostaje przeniesiony do wydziału dochodzeniowo-śledczego, gdzie naczelnikiem jest młody inspektor Łukasz Malicki. Cichy ma jednak nadzieję, że owe przeniesienie jest chwilowe, i będzie mógł wrócić do wydziału kryminalnego zwanego „krymem”. Do pracy w nowym miejscu zostaje przydzielona mu partnerka – młoda, bezkompromisowa aspirant Jagna Bojanowska.

Ich pierwsze dochodzenie nie będzie łatwe. Ale znając nieustępliwość Hektora Cichego, możemy być pewni, że nie spocznie on, dopóki nie rozwiąże zagadki związanej z wybrykiem dwójki młodych ludzi. W toku prowadzonego śledztwa trafią na trop zamożnych ludzi, którzy nie mają żadnych zahamować w realizacji swoich chorych żądz. Wraz ze śledczymi wkraczamy do mrocznego świata, w którym natrafiamy na ludzi z pierwszych stron gazet.

Kasia Magiera napisała kolejny fenomenalny kryminał, w którym nie tylko prywatne życie głównego bohatera wciąga nas do cna. Kryminalna zagadka uszyta jest mistrzowską miarą, pozwalając nam sprawdzić nasz detektywistyczny nos. A możecie być pewni, że nie prędko traficie na właściwy trop. Domek z kart to kryminał, który adresuję do każdego miłośnika gatunku, podkreślając, że Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć