ebook Ucieczka na Wyspy Szczęśliwe
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Ucieczka na Wyspy Szczęśliwe
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.95
Audiobook - najniższa cena: 35.71
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
31.00 zł
37.90 zł
37.90 zł
37.90 zł Lub 34.11 zł
-33% 18.95 zł
-5% 29.69 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kamila, oszukana przez mężczyznę, który miał być miłością jej życia, chce uciec jak najdalej od niego. Jako przedstawicielka biura podróży leci na Wyspy Kanaryjskie, gdzie ma spędzić kolejny sezon, dbając o turystów i pokazując im uroki archipelagu. Postanawia, że jeśli jeszcze kiedykolwiek zwiąże się z facetem, to wyłącznie dla pieniędzy, i rzuca się w wir życia towarzyskiego.

Pewnego wieczoru podczas służbowej kolacji poznaje cudzoziemca, który okazuje się fantastycznym rozmówcą i materiałem na dobrego przyjaciela. Niestety, dwa dni później Tomi opuszcza wyspę i ich znajomość może się rozwijać wyłącznie na odległość.

U schyłku lata przystojny Fin wraca na Gran Canarię, aby spędzić tam urlop i lepiej poznać dziewczynę z Polski, która zawładnęła jego myślami. Gdy wspólny tydzień dobiega końca, Kamila odwozi go na lotnisko i nawet sama przed sobą nie przyznaje się do tęsknoty, która zaczyna jej doskwierać.

Czy złamane serce Kamili pozwoli jej uwierzyć w dobre intencje nowego znajomego?
Czy dzielące ich cztery tysiące kilometrów nie okażą się przeszkodą nie do pokonania? 

Ucieczka na Wyspy Szczęśliwe od Karina Kozikowska-Ulmanen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć