ebook Esencja Bezkresu
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Esencja Bezkresu
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - polecana oferta: 13.63
wciąż za drogo?
18.60 złpremium: 12.00 zł Lub 12.00 zł
13.63 zł Lub 12.27 zł
20.00 zł
13.62 zł
14.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Wakacje po zdanej maturze miały być cudownym czasem oddechu od pandemicznej rzeczywistości, pełnym miłosnych przygód, prostych przyjemności i słońca. Oriana Geber miała własne plany, kiedy Los nieoczekiwanie zapukał do drzwi jej intymnego świata. Dziewczyna zostawia swoją siostrę-bliźniaczkę, chłopaka oraz rodzinne miasta: Kraków i Florencję, by podjąć wyzwanie i zgłębiać tajemnice chymeii – starożytnej sztuki warzenia eliksirów. Wkrótce Oriana przekona się, jak wielkie i niebezpieczne może być Multiwersum oraz zmierzy się z wrogami, których oddech wciąż czuje na karku.

Esencja Bezkresu to mroczna droga poszukiwania własnego ja, biegnąca przez tajemnicze zakamarki odległych, nieznanych światów, prosto do stojącej u celu zemsty. Ale czy to o nią tak naprawdę chodziło?

Kamil Exner (ur. 1992) - Z wykształcenia antropolog, z filologicznymi skłonnościami. Studiował na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Narodowym Uniwersytecie im. T. Szewczenki w Kijowie. Z pisaniem związany od lat, jako dziennikarz i copywriter, a także autor krótkich form literackich.

Prywatnie włada mieczem, chodzi po górach i czyta, oczywiście. Mieszka w Krakowie.

Esencja Bezkresu od Kamil Exner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć