ebook Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów - audiobook
3.65 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10)

Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 34.33
Audiobook - polecana oferta: 27.90
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
-20% 27.90 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
27.22 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Niezwykła historia o przyjaźni, która jest największą magią na świecie

Młodzi bracia, Limbo i Heartstrink, rozpoczynają podróż życia. Z dnia na dzień porzucają wszystko to, co dobrze im znane i wyruszają w niebezpieczną drogę przez pełen tajemnic las. Magiczny świat wkrótce pochłonie ich bez reszty, a im dalej będą zagłębiali się w historię Lernejczyków i innych niezwykłych plemion, tym częściej ogarniać ich będą wątpliwości na temat tego, kim tak naprawdę są i dokąd zmierzają.

Jak zakończy się ich wielka przygoda? Czy uda im się pokonać złych magów zwanych Złodziejami Snów? Czego nauczą się podczas tej fascynującej wyprawy?

Bracia nie uszli nawet kilku kroków, gdy usłyszeli potężny wybuch rozrzucający wkoło garście iskier i płomienie. Gęsta chmura dymu otoczyła miejsce, gdzie znajdowali się kłusownicy, a kilka drzew i niektóre suche miejsca w ściółce leśnej zajęły się ogniem. Bracia, nie zastanawiając się, ruszyli w tamtą stronę, by zobaczyć, co się dzieje, i doszli do miejsca, w którym drzewa rosły rzadziej. Przykucnęli między zaroślami i przyjrzeli się całemu zajściu z bliska.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Jakuba Kamieńskiego.

Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów - audiobook od Marcin Kolacz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć