ebook Wystrzałowa maturzystka - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
3.91 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 187)

Wystrzałowa maturzystka - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.39
Audiobook - najniższa cena: 23.09
wciąż za drogo?
23.09 zł Lub 20.78 zł
26.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przewidywana data premiery audiobooka 29 września 2022

Tajna agentka IST Melania Korzeniowska kolejny raz podejmuje trudne wyzwania. Jeśli nie wiesz, o kim mowa, sięgnij po pierwszą powieść o losach tej wyjątkowej nastolatki - "Wystrzałowa licealistka".

Mel ma wiele na głowie. Międzynarodowa agencja antyterrorystyczna szykuje dla niej nowe zadania, a przecież zostaje jeszcze szkoła, której nie może zawalić. Nie w tym roku, kiedy zbliża się matura! Jakby tego było mało kłóci się z najlepszą przyjaciółką, a chłopak, z którym miała iść na studniówkę ją olewa.

Czy nastolatce uda się pogodzić wszystkie obowiązki i z sukcesem przebrnąć przez maturalną klasę? Czy znajdzie jeszcze czas na przyjaźń i miłość?

Przygody Melanii z pewnością spodobają się wszystkim fankom popularnego serialu o perypetiach młodej czarownicy Sabriny, która podobnie jak Mel skrywa tajemnice przed bliskimi.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Ryźlak.

Wystrzałowa maturzystka - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook od Gaja Kołodziej możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć