ebook Szamańska moc - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Szamańska moc - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  EmpikGo
E-book - najniższa cena: 33.48
Audiobook - najniższa cena: 33.92
wciąż za drogo?
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
35.91 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Drugi tom historii Adama, do niedawna zwykłego chłopaka, w którego życie nagle wkroczyły wiedźmy, szamani i rodowe klątwy.

Adam po śmieci swojej babki odziedziczył dar rozmawiania z duszami. Jego pierwszą przewodniczką po nieznanym dotąd świecie magii była wiedźma Zoja. Teraz, od czasu jej wyjazdu, Adam nie jest już sobą – niemal co noc śni, że jakaś postać próbuje go zabić. Towarzyszące mu dusze i Baba Cmentarna nakłaniają go w końcu do podróży na Kaszuby w poszukiwaniu śladów przodków. Na Pojezierze wybiera się też Damroka – dziewczyna, z którą umówiła go przyjaciółka.

Czy Adamowi uda się na czas odkryć znaczenie snu? Czy będzie potrafił odróżnić wrogów od przyjaciół i zaakceptować swój los?

Tańcząc z bohaterami „Śladów dusz” przy ognisku, podczas szamańskiej ceremonii, razem z wiedźmami i zielarką, poczujesz na skórze moc Snowida i dar Zoi.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Zuzanny Saporznikow.

Szamańska moc - audiobook od Paula Uzarek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć