ebook Nikt cię nie odnajdzie
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 497)

Nikt cię nie odnajdzie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 32.58
wciąż za drogo?
34.88 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
32.58 zł Lub 29.32 zł
35.62 zł Lub 32.06 zł
37.50 zł
32.78 zł
37.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja powieści „Wiemy, że pamiętasz”, uznanej za najlepszy szwedzki kryminał 2020 roku oraz laureatki Nagrody Szklanego Klucza 2021, przyznawanej pisarzom z krajów nordyckich za najbardziej udaną fabułę kryminalną. Tajemnicze zaginięcia mężczyzn, makabryczne morderstwa – czy Eira Sjödin, policjantka z Kramfors, która sama zmaga się z rodzinną traumą, znajdzie klucz do rozwiązania tej mrocznej sprawy i czy uprzedzi posunięcia psychopaty, który wdarł się w jej życie prywatne?

W opuszczonym domu nad jeziorem Offersjön w gęstych lasach Ångermanlandii zostaje znaleziony zagłodzony mężczyzna. Nieboszczykowi odcięto dwa palce u lewej dłoni. Siedemset kilometrów dalej na północ, w niemal wyludnionej dawnej górniczej osadzie Malmberget inny mężczyzna zostaje uwięziony w piwnicy pustego domu i pozostawiony na pastwę losu. W wyjaśnienie sprawy zostaje zaangażowana Eira Sjödin, policjantka z Kramfors, która sama zmaga się z problemami rodzinnymi, jej brat odbywa karę więzienia za przestępstwo, do którego się przyznał, choć go nie popełnił.

Gdy znika kolejny mężczyzna, śledztwo wkracza w prywatne życie Eiry. Aby go odnaleźć, dzielna posterunkowa gotowa jest zaryzykować wszystko.

Nikt cię nie odnajdzie od Tove Alsterdal możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć