ebook A gdy obejrzysz się za siebie
4.47 / 5.00 (liczba ocen: 1348)

A gdy obejrzysz się za siebie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Echa
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.59
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
-36% 25.59 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
29.99 zł
30.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Laureatka Premio Bienal De Novela Mario Vargas Llosa. Ebook „A gdy obejrzysz się za siebie” to poruszający portret rodziny, której historia wpłynęła na losy całego świata, nakreślony przez autora głośnej powieści „Kształt ruin”. „Kłuje, uderza, boli, błyszczy. Ta literatura walczy, by stać się życiem i walczy o życie, by je opowiedzieć. Cóż za wspaniała książka!” – Manuel Rivas

Pomyślał, że wspomnienia są niewidzialne jak światło, i tak jak dym sprawia, że światło staje się widoczne, powinien istnieć sposób, żeby uwidocznić wspomnienia.

W październiku 2016 roku kolumbijski reżyser Sergio Cabrera uczestniczy w retrospektywie swojej twórczości w Barcelonie. To trudny moment: właśnie umarł jego ojciec, Fausto Cabrera, jego małżeństwo przechodzi kryzys, a kraj ojczysty odrzucił porozumienia pokojowe, które mogłyby zakończyć toczącą się w nim od ponad pięćdziesięciu lat wojnę domową.

W trakcie tych pełnych refleksji dni Sergio wspomina wydarzenia, które naznaczyły życie jego i jego ojca: od hiszpańskiej wojny domowej, przez emigrację do Ameryki Łacińskiej, po Chiny z czasów rewolucji kulturalnej i partyzantkę lat sześćdziesiątych.

Po siedmiu latach pracy Vàsquez po raz kolejny bierze do ręki fakty i układa z nich poruszający portret rodziny, której historia wpłynęła na losy całego świata.

Rekomendacje e-booka A gdy obejrzysz się za siebie:

• Jest to książka, piszę to z pełną odpowiedzialnością, prawdziwie wielka.
– Michał Nogaś „Gazeta Wyborcza”

• Vásquez zastąpił Gabriela Garcíe Márqueza jako wielkiego mistrza literatury kolumbijskiej.
– „The New York Review of Books”

• Jedna z wielkich powieści napisanych po hiszpańsku.
– Mario Vargas Llosa, “El País”

A gdy obejrzysz się za siebie od Juan Gabriel Vasquez możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć