ebook Król popiołów - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 11)

Król popiołów - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 15.90
wciąż za drogo?
-55% 15.90 zł Lub 14.31 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
37.00 zł
38.61 zł Lub 34.75 zł
44.90 zł
15.90 zł
22.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Śledztwa w mieście grzechu bywają bardzo niebezpieczne. Ale niezwykle fascynujące! Trzecia powieść z emocjonującego cyklu „Królowie Vegas”. Także tym razem spodziewaj się wciągającej akcji, niespodziewanych wybuchów namiętności, dużej szczypty erotyki i głęboko skrywanych sekretów.

Tajemnice rozwiązuje zawodowo... Tyle że własne uczucia są zwykle najtrudniejszą zagadką

To miało być łatwe, rutynowe zlecenie. Dla Everly Chance, prywatnej detektyw przyzwyczajonej do pracy na krawędzi prawa w najbrudniejszych zakamarkach Las Vegas, śledzenie niewiernej żony jest jak niedzielny spacer.

Jednak nie tym razem. Bo tym razem wszystko układało się źle... Doszło do podwójnego morderstwa, a dziewczyna, z prowadzącej śledztwo, stała się ściganym przez zabójców świadkiem. Tylko że Everly Chance nie jest typem osoby, która biernie przyjmuje na siebie rolę ofiary i grzecznie pozwala się zastrzelić... Przeciwnie, kobieta rozpoczęła własne dochodzenie, by ustalić, kto na nią poluje.

Tropy prowadzą do Arthura, męża zamordowanej, potężnego i wpływowego organizatora nielegalnych walk. Najwyraźniej nie zamierzał zbyt głęboko przeżywać żałoby. Przeciwnie, wykazywał żywe zainteresowanie atrakcyjną panią detektyw, daleko wykraczające poza sprawy zawodowe.
Dokąd wspólnie dotrze tych dwoje?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Szymańczyk.

Król popiołów - audiobook od Ludka Skrzydlewska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć