ebook Szum
3 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Szum
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.39
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
-27% 23.39 zł Lub 21.05 zł
26.90 zł
30.59 zł Lub 27.53 zł
35.99 zł
-22% 27.90 zł
31.04 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowa powieść autorki serii kolory zła, która sprzedała się w ponad 100 tys. egzemplarzy!

To tylko ciało, w którym się chowam

Listopad 1992 roku, Trójmiasto. Flirtująca przez CB-radio młoda dziewczyna, Adrianna Milewska, zostaje zamordowana w niejasnych okolicznościach. Dwadzieścia siedem lat później miastem wstrząsa zaginięcie kolejnej nastolatki – Liwii Dembskiej, córki prominentnego polityka. Czy te zdarzenia coś łączy? Na tropie zagadkowych spraw po raz kolejny bezkompromisowa dziennikarka Alicja Grabska i charyzmatyczny detektyw Oskar Korda.

Szum to nie tylko kryminalna opowieść – to historia o dojrzewaniu, postrzeganiu własnego ciała, potrzebie akceptacji i sekretach, które w sobie skrywamy.

O e-booku blogerzy napisali: 

Już patrzenie na samą okładkę intryguje i jest w niej coś... mrocznego. Co oczywiście przekłada się na fabułę, ponieważ jest ona dopracowana w każdym momencie. Małgorzata Oliwia Sobczak wodzi czytelników za nos odkrywając powoli i z wielkim wyczuciem karty. Nie ukrywam towarzyszyło mi mnóstwo różnych emocji a dzięki zwrotom akcji nie wiedziałam czego mogę się spodziewać!  - Zaczytana Majka - Martyna Pokrzywa, Joanna Maziarka - Glonek

Szum od Małgorzata Oliwia Sobczak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W domach, w których wszystko wydaje się idealne, najczęściej pękają fundamenty.
Nie ma przecież zbrodni doskonałych, są jedynie niedoskonali śledczy. Każdą zagadkę da się rozwikłać.
Małgorzata Oliwia Sobczak nie przestaje mnie zaskakiwać. Drugi tom serii Granic ryzyka był jeszcze lepszy od tego pierwszego! Motyw motyli i cała ta zagadka — WOW. Kiedy będzie kontynuacja?

Po zakończeniu poprzedniego tomu byłam rozdarta — nie do końca wiedziałam czy ta seria mnie aż tak zachwyci, gdy pojawi się kontynuacja. Cóż... ona mnie powaliła. Te wszystkie wątki i to jak się ze sobą łączyły. To było coś niesamowitego. Do samego końca nie było wiadomo co się stało i ten wątek z trumną...

Ponownie spotykamy się z dobrze znanymi bohaterami — Konradem Kordą i Alicją Grabską. Po ostatnich wydarzeniach trzymają siebie na dystans. Oboje uważają siebie za zepsutych... I choć w ich prywatnym życiu daleko do ideałów to i ta muszą stawić czoła nowym sprawom. W Trójmieście dochodzi do zniknięcia Liwii Dembskiej — córki znanego polityka. Policja nie ma żadnego tropu a początkowe tropy są mylne. Czy uda im się odnaleźć Liwię żywą i jaki związek ma nastolatka z Adrianną Milewską, która została brutalnie zamordowana 1992 roku?

Już patrzenie na samą okładkę intryguje i jest w niej coś... mrocznego. Co oczywiście przekłada się na fabułę, ponieważ jest ona dopracowana w każdym momencie. Małgorzata Oliwia Sobczak wodzi czytelników za nos odkrywając powoli i z wielkim wyczuciem karty. Nie ukrywam towarzyszyło mi mnóstwo różnych emocji a dzięki zwrotom akcji nie wiedziałam czego mogę się spodziewać! Serio bałam się o Liwię, gdy nie było wiadomo gdzie się znajduje. Jakby rozpłynęła się we mgle tak jak Iwona Wieczorek. Zresztą autorka nawiązuje do tego głośnego zaginięcia. Dwa przedziały czasowe przeplatają się między sobą płynnie i się uzupełniają. Zarówno tajemnica śmierci Adrianny, jak i teraźniejsze wątki związane z Liwią są po prostu dopracowane.

Nie zawiedziecie się, ponieważ oprócz wątku kryminalnego autorka porusza bardzo ważne tematy i problemy młodych kobiet. Podkreśla jak krzywdzące są kompleksy, brak akceptacji siebie i swojego ciała, co powoduje, że mogą zostać wykorzystane przez osoby, które wykorzystują te kompleksy... Oczywiście problemy nastolatek i dziewczyn wkraczających w dorosłość są opisane z dużym wyczuciem, ale i stanowczością, co tylko potwierdza, że autorka ma talent. Szum to zwrócenie uwagi i głośny krzyk, że ideały nie istnieją!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć