ebook Decyzja
5 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Decyzja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.74
Audiobook - najniższa cena: 28.34
wciąż za drogo?
-30% 22.74 złpremium: 13.64 zł Lub 13.64 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
30.09 zł
31.49 zł Lub 28.34 zł
34.99 zł
27.22 zł
30.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wstrząsający thriller kryminalny autora bestsellerów „Zwierz”, „Łowca” i „Dom”. „«Decyzja» wali czytelnika obuchem prosto w głowę. Autor nie chce nas szokować, ale nie zamierza też dbać o nasze samopoczucie. Pokazuje jedną z twarzy przemocy domowej w Polsce. A przy tym, Piotrowi Kościelnemu nie można odmówić empatii i tego, że ma serducho po właściwej stronie. Dużym plusem tej powieści jest też jej autentyzm i dobrze opisana praca policji” – Wojciech Chmielarz

Wrocław, lato 2018 roku.
W śmietniku w centrum miasta znaleziono zwłoki noworodka. Śledztwo prowadzi wydział zabójstw komendy wojewódzkiej.
Policjanci sprawdzają różne tropy i ustalają przyczyny śmierci – z tak przerażającą zbrodnią nie mieli dotychczas do czynienia.

Czy to matka podjęła decyzję o zabiciu własnego dziecka?
Czy strach usprawiedliwia zbrodnię?
Jak daleko może posunąć się zdesperowana kobieta?

Rekomendacje e-booka Decyzja:

• Mocno. Brudno. Na ostatnim oddechu. Ostrzegam! Po tej lekturze trudno zapomnieć, że to dzieje się w Twoim mieście, na osiedlu, za rogiem, w mieszkaniu obok… Twoja Decyzja.
Daniel Dyk – podcast Sceny zbrodni

• Justyna mogłaby być klientką Niebieskiej Linii. Choć chcę wierzyć, że gdyby nią była – decyzja okazałaby się inna. Ale wtedy nie trzymalibyście w rękach książki Piotra Kościelnego, która łapie za gardło i nie puszcza do ostatniej strony.
Renata Durda – Niebieska Linia IPZ

O e-booku Decyzja blogerzy napisali: 

Nie ukrywam, że Decyzja to jeden z najmocniejszych kryminałów, które przeczytałem. Historia, która ukazana jest na jego kartach mocno mną wstrząsnęła, targała moimi emocjami. Przemoc domowa jest problemem, którego nie można zmieść pod dywan. To, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami wielu rodzin jest bulwersujące. Autor otwiera nam oczy! - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Decyzja od Piotr Kościelny możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Mógłbym wiele napisać o najnowszej książce Piotra Kościelnego. Każdy, kto zna twórczość tego pisarza doskonale wie, że jego książki można brać w ciemno. Decyzja to najnowsza książka, w której nasze emocje wystawione są na największą próbę. Zatem bądźcie gotowi na ostrą czytelniczą jazdę bez trzymanki. Zasiądźcie mocno w fotelach i dajcie rzucić się w wir tej historii. Historii nie łatwej, mrocznej, brutalnej do szpiku kości. Jeśli jesteście wytrawnymi czytelnikami kryminałów, to ta książka zaspokoi Wasze apetyty, sprawi, że będziecie zbierać szczękę z podłogi.

Na kartach najnowszej książki Piotra Kościelnego udajemy się do Wrocławia. Tutaj w 2018 roku doszło do makabrycznego znalezienia zwłok noworodka. Wydział zabójstw Komendy Wojewódzkiej Policji zrobi wszystko, aby znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania w tej brutalnej zbrodni. Zbrodni, która odciśnie piętno na psychice śledczych. Kto zabił noworodka? Dlaczego? To tylko nieliczne pytania, które cisną się nam na usta podczas czytania tej książki.

Dosadny, mocny język, wstrząsająca historia, która daje do myślenia są mocnymi punktami Decyzji. Również ukazanie pracy organów ścigania jest wielkim plusem. Wszak Piotr Kościelny na tej pracy zna się jak mało kto. Zatem jeśli szukacie mocnego kryminału, wstrząsającego thrillera, to koniecznie zdecydujcie się na Decyzję.

Piotr Kościelny mocno trafia do naszych emocji. Zadaje pytania. Zmusza do refleksji oraz uważności na zło, oraz krzywdę kobiet. Dlatego tak ważne jest to, aby być czujnym, reagować! Autor przez lata był prywatnym detektywem i jak sam podkreśla, w swej twórczości daje wyraz temu, z czym zetknął się w swej pracy – z patologią, brudem i przemocą. Piotr Kościelny niczym Mike Tyson znokautował mnie! Długo musiałem zbierać się po przeczytaniu tej książki.

Nie ukrywam, że Decyzja to jeden z najmocniejszych kryminałów, które przeczytałem. Historia, która ukazana jest na jego kartach mocno mną wstrząsnęła, targała moimi emocjami. Przemoc domowa jest problemem, którego nie można zmieść pod dywan. To, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami wielu rodzin jest bulwersujące. Autor otwiera nam oczy!

Jeśli wiele oczekujecie i wymagacie od kryminałów, to sięgnijcie po Decyzję. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Znałam kiedyś kobietę, która była w domu bita przez męża. Wszyscy o tym wiedzieli, ale nikt nic nie zrobił. Próbowałam ją przekonać do pójścia na policję, ale ta o tym nawet nie chciała słyszeć. Wyprowadziłam się z tamtego bloku. Nie wiem co się z nią teraz dzieje. Książka Pana Piotra sprawiła, że postanowiłam zaangażować się w pomoc kobietom, które są ofiarami przemocy domowej.

 • Awatar

  Jak zawsze mocno i brudno. Piotr Kościelny pokazał jakie konsekwencje mają decyzję, które podejmujemy każdego dnia. Polecam.

 • Awatar

  Bardzo ważna książka. Rzadko się mówi w literaturze kryminalnej o przemocy domowej. Czasem odnoszę wrażenie, że temat jest zamiatany pod dywan.
  Powieść Kościelnego pokazuje jedną z odmian przemocy domowej - tą patologiczną. Niestety w mojej ocenie groźniejsza jest inna - ta z rzekomo dobrych rodzin.
  Historia opisana w Decyzji jest mocna, mroczna i do bólu prawdziwa. Takie rzeczy mogą się dziać gdzieś obok nas i my nawet tego nie dostrzegamy.
  W mojej ocenie książka Pana Piotra może dać więcej niż tylko przełamanie tabu. Pokaże, że obojętność może skutkować tragicznymi w skutkach decyzjami.
  Na dodatek z każdego egzemplarza sprzedanego do końca roku jedna złotówka trafia do "Niebieskiej Linii" IPZ. Polecam.

Warto zerknąć