ebook Marius, magia i Wilkołaczka Liisi
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Marius, magia i Wilkołaczka Liisi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.81
wciąż za drogo?
31.62 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
29.81 zł Lub 26.83 zł
34.00 zł
34.00 zł
30.31 zł
34.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Niektóre są przyjazne ludziom, inne – wrogie. Wie o nich tylko dziewczynka o imieniu Liisi, która po babci odziedziczyła wiedzę i… niezwykłe moce. Jest strażniczką lasu. Pilnuje, żeby ludzie nie zakłócali spokoju jego mieszkańcom i żeby byli bezpieczni. Ceną, jaką płaci za swój dar jest wykluczenie…

Utrzymana w klimacie realizmu magicznego, pełna przygód i nieprawdopodobnych zdarzeń historia o przyjaźni, poświęceniu i tych INNYCH, którzy wzbudzają w nas lęk (dopóki nie odważymy się ich poznać). Między wierszami pokazuje, czym są odwaga i szacunek – do samych siebie, do obcych, do przyrody oraz… do przeszłości. To ubrany w fantastyczną przygodę manifest stawiający przed czytelnikami uniwersalne i aktualne pytanie: Skąd się bierze lęk przed obcymi?

Nagrody:

  • Tytuł wpisany na honorową listę White Ravens 2018
  • Good Children’s Book (2017)

Książka została wydana w ramach projektu Książki do zadań specjalnych.

Wydanie książki jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa, który powstał między innymi po to, żeby Europejczycy mogli poznawać pisarzy z innych krajów Unii Europejskiej i ich literaturę oraz kulturę.

Marius, magia i Wilkołaczka Liisi od Reeli Reinaus możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć