ebook Urodzona do walki
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Urodzona do walki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 33.92
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
24.90 zł
29.74 zł Lub 26.77 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
26.74 zł
29.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

O dziewczynie, która jako nastolatka ucieka z niebezpiecznego domu wraz ze swoim młodszym bratem. Trafia do klubu, gdzie poznaje trenera, który uczy ją walczyć. Dziewczynie z trudem udaje się ukryć, że mieszka sama i uchronić siebie oraz brata przed trafieniem do domu dziecka. W swojej klasie ma chłopaka starszego od niej, który również walczy w tym samym klubie. Oboje sobie pomagają i rodzi się między nimi pierwsza miłość.

Do klubu przychodzi mężczyzna, który werbuje ludzi do walk w podziemiach. Ze względu na duże pieniądze, decyduje się na to chłopak bohaterki, który zostaje zabity podczas walki. Wszystko zostaje na barkach dziewczyny. Sama zaczyna walczyć w podziemiach. Na treningach pojawia się dziennikarz sportowy, który chce rozpracować od środka ludzi, którzy się tym zajmują i pomóc dziewczynie.

O e-booku Urodzona do walki blogerzy napisali: 

Alicja Skirgajłło dała czytającym opowieść, w której kilka wątków nieustannie przeplata się, będąc dla siebie wzajemnie źródłem i dopełnieniem, a kiedy prawie jesteśmy dalszego rozwoju akcji zaskakuje kierunkiem, w którym podąża fabuła. - Taki jest świat - Katarzyna Pessel

Urodzona do walki od Alicja Skirgajłło możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Niektórych życie zaczyna hartować bardzo szybko, więcej odbierając niż dają. To drugie i tak często zostaje wydarte oraz okupione niemałym trudem. Walka o to, co inni przyjmują za oczywistość naznacza człowieka, ale daje też siłę by przetrwać mimo wszystkim i wszystkiemu.

Abigail ma marzenia tak jak większość ludzi, tyle, że musi wpierw skupić się na tu i teraz. Wie, iż powinna liczyć tylko na siebie, nigdy nie dostała od losu prezentu i aż za dobrze zna jaka jest cena za zwykłą codzienność. Walczy o to, by móc zdobyć to, czego pragnie, lecz wymaga to niejednego poświęcenia z jej strony. Poznanie Briana otwiera przed nią nowe możliwości, ale niczego nie otrzymuje za darmo, jeszcze więcej poświęca by drzwi do przyszłości nie zamknęły się przed nią. Rywalizuje dosłownie i w przenośni, tym razem stawka jest jeszcze większa, każda wygrana przybliża ją do celu, jednak czasem zwycięstwa mają gorzki smak, chociaż powinno być odwrotnie. Kiedy nadzieja zaczyna przypominać coś odwrotnego jeszcze raz rzuca wszystko na szalę, tym razem naprawdę stawka jest wysoka, wyższa niż kiedykolwiek…

Duże pieniądze, nieustanna walka, ciągłe ryzyko i tajemnice, mogące zniszczyć każdego. Główna bohaterka najnowszej książki Alicji Skirgajłło jest silną, młodą, kobietą, jakiej życie nie rozpieszcza i stawia przed nią trudne wyzwania. W tej historii nic i nikt nie jest takie jak może wydawać się w pierwszym momencie, niejednokrotnie przekonuje się o tym czytelnik. Pierwszoplanowe postacie poznajemy w różnorodnych momentach, tych dobrych i tych złych, te pierwsze nie pojawiają się często i nie lukrują tła, w jakim rozgrywa się Urodzona do walki. Autorka konsekwentnie pokazuje ile kosztuje egzystencja na krawędzi i jak łatwo przekroczyć granicę, zza jakiej powrót nie zawsze jest możliwy. W takich okolicznościach emocje odgrywają kluczową rolę, one stanowią siłę napędową i w tej książce również są one odczuwalne, pokazane ile mogą znaczyć oraz jak wpływają na bohaterów. Alicja Skirgajłło dała czytającym opowieść, w której kilka wątków nieustannie przeplata się, będąc dla siebie wzajemnie źródłem i dopełnieniem, a kiedy prawie jesteśmy dalszego rozwoju akcji zaskakuje kierunkiem, w którym podąża fabuła.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć