ebook Pożar na pustkowiu: Droga do Kilumary - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Pożar na pustkowiu: Droga do Kilumary - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 26.82
Audiobook - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.90 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-21% 24.90 zł
27.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ludzie zbudowali tysiąc miast na szczytach-wyspach wystających ponad ocean trującej pomroczy, lecz w żadnym z nich bladzi czerwonoocy Elkari nie mogą czuć się u siebie. Wszak wszyscy wiedzą: Elkari nie mają serc, Elkari kradną dzieci, by wypijać z nich krew. Elkari to złodzieje, wyzyskiwacze, nawet wtedy, gdy muszą żebrać o kawałek chleba. Czy więc to takie dziwne, że idea zbudowania miasta-państwa dla samych Elkari zdobywa wśród nich taką popularność?


Tylko że idee są niebezpieczne. Zabójcze. Idee lepiej dusić w zarodku, nim zmienią świat.

Bastian jest oficerem na jednej z handlowych kryp latających ponad toksycznymi mgłami pomroczy. Nie ma celu w życiu poza piciem i szukaniem awantur, dopóki nie trafia na dwie Elkarijki potrzebujące pomocy. Wkrótce okazuje się, że jednej z nich poszukuje wywiad rosnącej w siłę Federacji Kamgaru. Bastiana nie obchodzi, czy faktycznie dziewczyna posiada tajemnicze moce, Wie tylko, że wreszcie ma za kim podążyć, że ma o co walczyć. Ruszy więc w podróż do nowopowstałego miasta samych Elkari, gotów stawić czoło każdej burzy.

A burza nadciąga...

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Pawła Werpacvhowskiego.

Pożar na pustkowiu: Droga do Kilumary - audiobook od Radomir Darmiła możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć