ebook Morderca znad Green River. Historia polowania na najokrutniejszego zabójcę w historii Stanów Zjednoczonych - audiobook
3.98 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 15671)

Morderca znad Green River. Historia polowania na najokrutniejszego zabójcę w historii Stanów Zjednoczonych - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 40.19
Audiobook - najniższa cena: 35.91
wciąż za drogo?
35.91 zł Lub 32.32 zł
59.99 zł
49.33 zł
59.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedna z największych zagadek kryminalnych Ameryki, rozwiązana po 20 latach śledztwa i opisana w mistrzowskim stylu przez królową true crime – Ann Rule.

Historia wieloletniego polowania na najbardziej zachłannego seryjnego mordercę, jakiego znała Ameryka. W latach 80. Gary Ridgway w okolicach Seattle w bestialski sposób pozbawił życia 49 kobiet, choć policja twierdzi, że mogło być ich nawet dwukrotnie więcej.

Jak to możliwe, że przez tyle lat był nieuchwytny? Dlaczego wymykał się stróżom prawa, którzy cały czas mieli go w zasięgu wzroku? Jakie odrażające tajemnice skrywał jego zbrodniczy umysł? I przede wszystkim – kim były jego ofiary, dlaczego właśnie one stały się łatwym łupem dla Mordercy znad Green River?

Ann Rule drobiazgowo opisuje dwie dekady intensywnej pracy śledczej: zbierania dowodów, analizowania śladów, typowania sprawców. Nie pomija też pomyłek w dochodzeniu. Oddaje również hołd każdej z ofiar Ridgwaya, nakreślając szczegółowe portrety każdej z nich.

I po raz kolejny przekonuje się, że bestia jest tuż obok niej…

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Laury Breszki.

Morderca znad Green River. Historia polowania na najokrutniejszego zabójcę w historii Stanów Zjednoczonych - audiobook od Ann Rule możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć