ebook Ring 2 - audiobook
4.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 11)

Ring 2 - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.30
Audiobook - najniższa cena: 34.27
wciąż za drogo?
34.27 zł Lub 30.84 zł
-19% 34.32 zł Lub 30.89 zł
36.90 zł
42.90 zł
38.61 zł
42.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga odsłona niesamowitej historii z bohaterem, który najważniejszą walkę w swoim życiu będzie musiał stoczyć poza ringiem. Bruno Salt przestał istnieć, ale dzięki FBI narodził się jako nowy człowiek. Prowadzi klub bokserski, do którego trafia ciemnowłosa i skryta Harper. Wzajemne przyciąganie zaczyna łączyć tych dwoje tajemniczych ludzi. Oboje jednak będą musieli się zmierzyć z wyjątkowo trudnym przeciwnikiem…

Po koszmarnym postrzale Bruno Salt przestał istnieć, ale dzięki FBI narodził się jako nowy człowiek.

Wszystko wskazuje na to, że plan federalnych się powiódł. Były bokser od kilku lat prowadzi klub bokserski, do którego trafia ciemnowłosa i skryta Harper. Jest tam jedyną kobietą, do tego piękną, od razu więc wpada mężczyźnie w oko. Nikt nie wie, że Harper skrywa pewną niebezpieczną tajemnicę, która zagraża nie tylko jej życiu.

Z czasem okazuje się, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda, a jej relacje z bokserem komplikują się jeszcze bardziej. Żadne z nich nie przypuszcza, że prócz boksu i wzajemnego przyciągania do siebie, połączy ich coś więcej. Coś, przed czym oboje uciekają, kiedy uczucie między nimi zaczyna kiełkować.

Czy będą w stanie pokonać przeciwnika?
Czy może rzucą ręcznik na ring?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Adriana Rozenka.

Ring 2 - audiobook od Anna Wolf możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć