ebook Zgodne małżeństwo - audiobook
3 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Zgodne małżeństwo - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.53
Audiobook - najniższa cena: 29.83
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
29.83 zł Lub 26.85 zł
-26% 30.03 zł Lub 27.03 zł
42.90 zł
42.90 zł
42.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Po dwudziestu latach małżeństwa Joanna i Jacek rozumieją się niemal bez słów. Bo i wielu słów nie potrzeba, gdy brakuje tematów do rozmów. Trochę brakuje też emocji w związku, ale kto by się tym przejmował, skoro pozornie wszystko gra.

Nadchodzi jednak moment, kiedy rutyna zaczyna doskwierać. Najpierw Jackowi, który zbliżając się do pięćdziesiątki, czuje na karku nieprzyjemny podmuch mijającego czasu. Czuje go tak mocno, że rozbudza się w nim głęboka chęć do zmiany. Bo czy nie byłoby przyjemnie rozpocząć nowe, lepsze życie? Nowe miejsce, nowa kobieta, nowe plany... Jacek, nakręcony marzeniami, zaczyna działać. Na horyzoncie pojawia się potencjalna kochanka oraz plan, jak zdobyć szybkie pieniądze umożliwiające realizację upragnionego celu. Wprawiona w ruch machina zdaje się nie do powstrzymania. Do czasu, gdy Joanna zaczyna coś podejrzewać...

W tej komedii nie odnajdziecie romantycznych uniesień. To powieść ANTYromantyczna, w której małżonkowie odkrywają w sobie nieznane dotąd instynkty.

Uprzejmie prosimy nie brać przykładu z bohaterów!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Laury Breszki.

Zgodne małżeństwo - audiobook od Aleksandra Tyl możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć