ebook Dziewczyny od Andersa - audiobook
3.49 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 78)

Dziewczyny od Andersa - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.24
Audiobook - najniższa cena: 22.04
wciąż za drogo?
30.64 złpremium: 16.48 zł Lub 16.48 zł
23.00 zł
26.36 zł Lub 23.72 zł
32.95 zł
32.95 zł
22.04 zł
32.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Koledzy z Polskiej Armii na Zachodzie mówili o nich „PESTKI” (od Pomocniczej Służby Kobiet). Miłości, przyjaźnie, codzienne kłopoty. PESTKI po wojnie wylądowały w różnych zakątkach globu – w Afryce, w Australii, w Szkocji, Kanadzie i na Podkarpaciu. Oto losy 19 dzielnych kobiet, które wyrwały się ze Związku Sowieckiego i razem z II Korpusem polskim przeszły cały szlak bojowy.

„Byłam jedną z pierwszych ochotniczek wcielonych do Pomocniczej Służby Kobiet. Dostałam mundur. Wreszcie czysta, syta i ubrana w coś innego niż łachmany. Miałam buty, pończochy, a nawet grzebień i szminkę do ust. Znów poczułam się kobietą, a nie poniżanym i poniewieranym tłumokiem” – fragment e-booka

Walki o Monte Cassino zaskoczyły wszystkich bezmiarem ludzkiej krzywdy. Lekarzom i pielęgniarkom w Venafro, gdzie służyła Karola, nie starczało czasu na sen. Zdarzyło się nawet, że nie odchodziła od stołu operacyjnego przez trzydzieści sześć godzin.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Magdaleny Szybińskiej.

Dziewczyny od Andersa - audiobook od Agnieszka Lewandowska-Kąkol możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć