ebook Nim skończy się noc - audiobook
3.8 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 19)

Nim skończy się noc - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 26.94
wciąż za drogo?
-39% 26.94 zł Lub 24.25 zł
-5% 35.92 zł Lub 32.33 zł
38.16 zł
44.90 zł
40.41 zł
40.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzy pary, sześć osób i setki kłamstw. I ktoś, kogo nikt się nie spodziewał… Audiobook „Nim skończy się noc” to emocjonujący thriller o ludzkich słabościach i konsekwencjach budowania relacji opartych na mnipulacji. Tam, gdzie kończy się prawda rozpoczyna się pełna pułapek gra, której finału nie sposób przewidzieć.

Najłatwiej okłamać tych, których kochasz.

Agata kocha męża, ale już go nie lubi. Monika satysfakcję w sypialni osiąga poza małżeńskim łożem. Justyna życiową tragedię przeżywa zupełnie sama, choć nie powinna.

Wszystkie spędzają weekend z mężami w idealnym miejscu, by naprawić swoje związki. Chcą oderwać się od rozpraszających zdobyczy cywilizacji, dzwoniących smartfonów i ciągłych powiadomień. Miało być tak romantycznie. Kominek, sypiący za oknem śnieg i oni.

Las, spokój i nadzieja. Przecież ona umiera ostatnia. Ale śmierć miała inne plany. Przyszła wcześniej, niezapowiedziana, by zabrać… kogoś.

Rekomendacje audiobooka Nim skończy się noc:

„Doskonała, inteligentna rozrywka; fantastyczna zabawa konwencją i czerpanie garściami z popkultury, a na dokładkę spostrzeżenia, które bezlitośnie obnażają ludzką naturę. Naszą też. A ja to absolutnie kupuję!
I jeszcze jedno. Szczygielski to niebezpieczny facet, bo jeżeli ktoś tyle wie o ludziach i o technologiach, to nic się przed nim nie ukryje. Co udowadnia trochę ta powieść, upichcona zgodnie z najlepszymi przepisami gatunku, podlana kwiecistym językiem i okraszona smaczkami, które budzą moją zawodową zazdrość” – Marek Stelar

Przewidywana data premiery audiobooka Przemysława Bluszcza.

O audiobooku Nim skończy sie noc blogerzy napisali: 

Niezmiennie czerpię wielką przyjemność ze słuchania powieści Bartosza Szczygielskiego. Nim skończy się noc w interpretacji Przemysława Bluszcza, kolokwialnie mówiąc, weszła jak w masło. - Na czytniku - Katarzyna Denisiuk

Nim skończy się noc - audiobook od Bartosz Szczygielski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Niezmiennie czerpię wielką przyjemność ze słuchania powieści Bartosza Szczygielskiego. Nim skończy się noc w interpretacji Przemysława Bluszcza, kolokwialnie mówiąc, weszła jak w masło. Czy to będzie mój ulubiony thriller autora? Myślę, że nie, co nie oznacza, że nie bawiłam się przednio.

Kilka słów o fabule

Tym razem polski pisarz nie eksplorował Polski, ale zapakował szóstkę bohaterów i zamknął ich w odludnych Bieszczadach. Równie dobrze mogłoby to być każde odludne miejsce – chodzi o to, żeby było tajemniczo, cicho, trochę mrocznie, no i bez świadków. Trzy pary oczywiście nie wiedziały, co ich tam czeka. Liczyli na romantyczny weekend z dala od codziennych rozterek i bodźców uniemożliwiających skupienie się na sobie i poprawienie wzajemnych relacji. Ale przecież Bartosz Szczygielski musiał zaserwować im emocjonalny rollercoaster. Podczas tej przejażdżki w głąb siebie przeżywają istne katusze. Budowanie, a raczej odbudowywanie relacji, staje się pasmem niekończącego się fiaska, gdzie słowo kłamstwo można odmieniać przez wszystkie przypadki.

Kilka słów o wrażeniach

W swojej najnowszej powieści Bardzo Szczygielski zabawił się w Agathę Christie i przyznaję, że całkiem zmyślnie mu to wyszło. Za to samo zakończenie Nim skończy się noc jest bardzo w stylu polskiego pisarza. Co tu wiele pisać, po prostu podpalił lont.

Wolę, gdy akcja w powieściach Bartosza Szczygielskiego jest bardziej dynamiczna i więcej się dzieje. Stąd to moje lekkie marudzenie. Czy czekam na kolejną powieść? A jakże! Bo lubię i cenię. Kropka.

Ocena: 4+/6
©Na czytniku
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć