ebook Mistyfikacja - audiobook
3.86 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 25)

Mistyfikacja - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 21.80
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
-12% 21.80 zł Lub 19.62 zł
21.90 zł
24.99 zł
22.49 zł
24.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Leopold Bischof złożył przysięgę, że pomści śmierć swego ojca. Ten cel przyświeca mu w podejmowaniu kolejnych działań. Pnie się po drabinie władzy, awansując w społecznej hierarchii. Szybko staje się mężczyzną, którego pożąda wiele kobiet. Wiąże się z Talimą, jednak ich relacja przechodzi kryzys. W wyniku intrygi dziewczyna podstawia na swoje miejsce własną siostrę bliźniaczkę. Lavinia musi we wszystkim ją udawać. Czy uda jej się zwieść Leopolda? Co z jej uczuciami? Czy one w ogóle się nie liczą?

Mistyfikacja to pierwsza część trylogii "Pragnienie zemsty", w którym Adriana Tomaszewska przenosi czytelników do świata magii i czarów. W tajemniczych krainach natkniemy się na elfy i demony. To pozycja, która spodoba się wszystkim fankom romansów w stylu Dworów Sarah J. Maas.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Mikołaja Sierociuka.

Mistyfikacja - audiobook od Adriana Tomaszewska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć