ebook Eksperyment mocy - audiobook
3.9 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5)

Eksperyment mocy - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 26.30
Audiobook - najniższa cena: 29.85
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
29.85 zł Lub 26.87 zł
29.90 zł
34.99 zł
31.49 zł
31.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Żmijom nie było dane dojść do siebie po wydarzeniach ostatnich miesięcy. Kiedy Kai zostaje zarażona tajemniczym wirusem, cały Gang stara się znaleźć dla niej lekarstwo.


Poszukiwania prowadzą do szalonego naukowca związanego z jednym z rosyjskich gangów. W wyniku jego wcześniejszych eksperymentów zwyczajni ludzie przemieniali się w bestie. Czas szybko ucieka, a pytania się mnożą.

Czy osoba obdarzona mocą również stanie się potworem? Czy może wirus po prostu ją zabije? Jaką rolę odgrywa w tym wszystkim Gang Białego Wilka? Czy Waterby jak zwykle próbuje wkurzyć Lucana, czy tym razem stawka jest znacznie wyższa?

Żmije znów stają się celem i nie mają wyboru – muszą walczyć, by ocalić nie tylko członków gangu, ale także niewinnych ludzi, na których bawiący się w boga szaleniec przeprowadzał eksperymenty.

Wynik tego starcia nie jest przesądzony, a stawka najwyższa z możliwych!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Emilii Strzeleckiej.

Eksperyment mocy - audiobook od Agata Polte możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć