ebook Ze złości - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Ze złości - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 21.54
Audiobook - najniższa cena: 22.45
wciąż za drogo?
22.45 zł
-44% 22.90 zł
36.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W życiu Jakuba Sobieskiego, znanego już Czytelnikom z powieści O włos, zaszły spore zmiany. Pożegnał się z myślą o powrocie do służby i zakłada właśnie agencję detektywistyczną, czeka jeszcze tylko na licencję. Z pracy w policji zrezygnowała także Ada Kowalczyk, która postanowiła poświęcić się karierze prokuratorskiej. Ich drogi krzyżują się już przy pierwszej sprawie.

Z więzienia wychodzi niejaka Aneta Bulandra, która przez całe osiemnaście lat odsiadki twierdziła, że jest niewinna: to nie ona zabiła Mariusza Hussakowskiego i postrzeliła jego żonę, a Natalia Hussakowska oskarżając ją, kłamała. Teraz Aneta zamierza walczyć o odszkodowanie za stracone lata, a Kuba ma jej w tym pomóc. Ale nie ona jedna próbuje go zaangażować. Propozycję współpracy składa mu również Wowa Kuglin, śmiertelnie skłócony ze swoim dawnym wspólnikiem Miłoszem Wrzesińskim. To w ich nieczynnym już dziś kasynie Warszawa Royal zginął Hussakowski. Rzecz w tym, że wszyscy zainteresowani kręcą, zatajają najistotniejsze fakty, udzielają fałszywych informacji i trudno dociec, czy rzeczywiście zależy im na odkryciu prawdy, czy też chcą rękoma Jakuba załatwić jakieś swoje ciemne interesy.

Detektyw wkracza w świat, w którym wielki biznes i jeszcze większe pieniądze, hazard, narkotyki, służby, media i życie zwykłych ludzi tworzą jedną splątaną sieć. I odkrywa ku swojemu zdumieniu, że w tej kwestii od mafijnych lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku nic się właściwie nie zmieniło.

Tymczasem padają kolejne ofiary. W czyim interesie jest ich śmierć? Któregoś z dawnych wspólników? Tajemniczego Firuzy, brata jednej z niegdysiejszych przyjaciółek, którego kolejne wcielenia wciąż zaskakują Jakuba? Pazernego spadkobiercy? I co było motywem zbrodni? Chęć ukrycia prawdy? Zemsta? Chciwość? Zraniona duma? Zawiedziona miłość? Czy po prostu… złość? W każdym razie wszystko wskazuje na to, że obecne wydarzenia to dalszy ciąg tragedii sprzed ponad dwóch dekad. A może jednak nie?

Jedno jest pewne: jeśli Jakubowi i jego zmontowanej przy tej okazji ekipie trafiać się będą sprawy choć w połowie tak skomplikowane, to na nudę nie będą mogli narzekać.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Józefa Pawłowskiego.

Ze złości - audiobook od Katarzyna Bonda możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć