Na otwartym sercu - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Na otwartym sercu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.40
Audiobook - najniższa cena: 25.74
wciąż za drogo?
-33% 25.74 złpremium: 15.44 zł Lub 15.44 zł
-23% 25.74 zł
-19% 34.32 zł Lub 30.89 zł
35.00 zł
42.90 zł
34.81 zł
38.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść, która przyspieszy bicie serca! Nikt nie zna sekretu Marty, który zmienił jej życie i sprawił, że przestała ufać nawet najbliższym. Sprawa tragicznej śmierci jej przyjaciółki wydawała się odległą przeszłością, okazuje jednak się, że demony nie odpuszczają. Czy mroczna tajemnica narazi dziewczynę na kolejne niebezpieczeństwo?

Ambitna i pewna swoich umiejętności Marta ma w życiu jeden cel – chce zostać chirurgiem. Nikt nie może jej powstrzymać. Dziewczyna wyjeżdża do mniejszego miasta, licząc na to, że podczas rezydentury będzie mogła aktywniej uczestniczyć w operacjach, a nie tylko się przyglądać. Dziewczyna nie wie, że na miejscu pozna aroganckiego, egoistycznego i uzdolnionego Oskara, który na nieszczęście Marty jest też niesamowicie przystojny. Jak się okazuje, mężczyzna jest również jej nowym współlokatorem.

Marta ukrywa przed wszystkimi fakt, że całym jej życiem kieruje tragiczne wydarzenie. Śmierć jej przyjaciółki może i jest odległą przeszłością, jednak demony nigdy nie odpuszczają. Czy tajemnica, która prześladuje Martę od lat, i tym razem zaważy na jej losie?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Eweliny Dobosz.

Na otwartym sercu od Ewelina Dobosz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć