ebook Rozdarty welon
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Rozdarty welon
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 28.29
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
28.29 zł
-7% 31.90 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
33.68 zł
33.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Karina przygotowuje się do ślubu z ukochanym Mateuszem. Pomaga jej w tym przyjaciółka Bea. Co kryje się pod tym zaangażowaniem? Czy intencje Beaty są czyste?

Kim jest ojciec pana młodego i dlaczego mama Kariny mdleje, gdy podczas przymiarki sukni ślubnej widzi rozdarty welon?

Tosia, zajęta realizacją kolejnych zleceń, nie zauważa zmian, które zachodzą w życiu jej najbliższych.

Tymczasem Łucja musi poradzić sobie z przeszłością. Czy uda jej się zapomnieć historię sprzed lat? Czy poradzi sobie z niebezpieczeństwem, które czai się tuż obok? A może wreszcie i dla niej zaświeci słońce?

Kolejne spotkanie z bohaterami serii „Na nową drogę życia” to pełna emocji opowieść. Nie zabraknie w niej wzruszeń, niespodziewanych zwrotów akcji i oczywiście miłości.

O e-booku Rozdarty welon blogerzy napisali:

Rozdarty welon to powieść lekka, przyjemna i łatwa w odbiorze. To historia chwytająca za serce, pozwalająca zatrzymać się na chwile. Poprzez historię Kariny, Łucji i Tosi można spojrzeć na wydarzenia w swoim życiu. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Rozdarty welon od Karolina Wilczyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Rozdarty welon to już trzecie spotkanie z bohaterami cyklu Na nową drogę życia. To kontynuacja losów zapisanych na kartach dwóch wcześniejszych powieści Koronkowa suknia i Pierwsze wesele. Jeśli czytaliście te książki, to również lektura najnowszej sprawi Wam wiele przyjemności. Karolina Wilczyńska zadbała o to, aby czytelnik podczas lektury mógł przeżyć wiele niezapomnianych chwil. Chwil, które pozostaną w sercu, a losy bohaterów będą długo rozbrzmiewać w naszej pamięci.

Wraz z Kariną weźmiemy udział w przygotowaniach do jej ślubu z Mateuszem. Nie tylko my będziemy przy nich obecni, lecz również jej przyjaciółka Bea. Pytanie tylko, dlaczego Beata aż tak angażuje się w pomoc? Czy jej intencje są czyste? Jakie ma zamiary? A gdy dodam, że matka Kariny mdleje, zauważywszy rozdarty welon, to tylko podsycę Waszą ciekawość. Kolejnym pytaniem jest kwestia związana z ojcem pana młodego – kim jest? I jak bardzo namiesza w tej historii?


Nie tylko historia Kariny sprawi, że pochłonie nas lektura tej książki. Wydarzenia w życiu Łucji oraz Tosi będą oczkiem naszej uwagi. Łucja musi zmierzyć się ze swoją przeszłością? Czy demony sprzed lat wpłyną na jej teraźniejszość i przyszłość? Czy kobieta będzie mogła cieszyć się pełnią życia? Jej historia może być dla nas akumulatorem do działań i podjęcia walki o lepsze życie. To ważne, że historia stworzona przez Karolinę Wilczyńską nie tylko gwarantuje nam przyjemność czytania, lecz może być motorem do działań.

Na kartach powieści Rozdarty welon spotykamy się także z Tosią, która pochłonięta pracą, nie spostrzegła zmian zachodzących w życiu jej najbliższych. Nie ukrywam, że historia siostry Kariny jest ważnym przesłaniem, które warto wziąć do swojego serca. Co ważne każdy z nas może ją interpretować na swój własny sposób, zgodnie ze swoim życiowym dekalogiem.

Rozdarty welon to powieść lekka, przyjemna i łatwa w odbiorze. To historia chwytająca za serce, pozwalająca zatrzymać się na chwile. Poprzez historię Kariny, Łucji i Tosi można spojrzeć na wydarzenia w swoim życiu.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć