ebook Tylko przetrwaj noc - audiobook
3.51 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 74164)

Tylko przetrwaj noc - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 20.85
Audiobook - najniższa cena: 37.66
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
37.66 zł Lub 33.89 zł
38.16 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
40.41 zł
40.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Podróż, którą przetrwa tylko jeden z pasażerów, i mrożąca krew w żyłach zabawa w kotka i myszkę… Ebook „Tylko przetrwaj noc” to kolejny thriller autora piszącego pod pseudonimem Riley Sager, który ma na swoim koncie takie bestsellery jak „Ocalałe” czy „Zamknij wszystkie drzwi”.

Dziewczyna. Morderca. Samochód.

Listopad 1991 roku. George H. W. Bush jest prezydentem, w radiu leci Nirvana, a Charlie Jordan jedzie w samochodzie mężczyzny, który najprawdopodobniej jest seryjnym mordercą.

Nie znali się wcześniej. Po prostu oboje zmierzali w stronę Ohio. Widocznie on też miał powód, by opuścić uniwersytet w połowie semestru.

Po drodze rozmawiają, ostrożnie unikając dominującego w wiadomościach tematu – Kampusowego Zabójcy. Coraz bardziej zaniepokojona Charlie ma wątpliwości. W Joshu jest coś podejrzanego… Kiedy mkną pustą autostradą w środku nocy, pasażerka zaczyna podejrzewać, że podróżuje razem z mordercą z kampusu.
A to znaczy, że może skończyć jako jego następna ofiara.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Ewy Wodzickiej-Dondziłło.

Tylko przetrwaj noc - audiobook od Riley Sager możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć